Забув пароль від WiFi

57

Іноді виникає ситуація, коли потрібно терміново підключити до WiFi новий пристрій, наприклад смартфон або ноутбук, але не вдається згадати пароль від WiFi. У даній статті ми розповімо про те, що робити, якщо ви забули пароль WiFi.

Що робити, якщо я забув пароль від WiFi

Забув пароль від WiFi? Не варто переживати, для того щоб дізнатися свій пароль вам знадобиться всього хвилина. Якщо у вас є підключений до WiFi пристрій, то ви в будь-який момент можете подивитися збережений на ньому пароль. Навіть якщо у вас немає підключених устрйоств, ви завжди можете дізнатися пароль, підключившись до веб-інтерфейсу вашого роутера.

Спосіб № 1. Перегляд збереженого пароля Windows

Відкрийте Центр управління мережами і загальним доступом.

У вікні потрібно клікнути по посиланню «Управління бездротовими мережами».

Забыл пароль от WiFi

Далі клацніть по потрібній WiFi мережі. В моєму випадку доступна тільки одна WiFi мережу.

Забыл пароль от WiFi

Після цього перед вами відкриється вікно «Властивості бездротової мережі».

Забыл пароль от WiFi

Тут потрібно встановити галочку напроти пункту «Відображати символи». Після цього в полі «Ключ безпеки мережі» ви побачите пароль від WiFi.

Спосіб № 2. Перегляд збереженого пароля за допомогою програми WirelessKeyView.

Крім цього, ви можете скористатися програмою WirelessKeyView (завантажити з офіційного сайту). Я виявив цю невелику програму коли сам одного разу забув пароль від WiFi.

Забыл пароль от WiFi: программа WirelessKeyView

Дана програма поширюється абсолютно безкоштовно, має невеликий розмір і не вимагає установки. Все що вона робить, це виводить всі збережені в операційній системі паролі від WiFi у вигляді зручного списку. Все що вам потрібно зробити для того, щоб переглянути збережені паролі, це завантажити дану програму і запустити її з правами адміністратора.

Спосіб № 3. Перегляд пароля за допомогою веб-інтерфейсу роутера.

Якщо ви забули пароль WiFi, і у вас немає ні одного підключеного пристрою до даної точки доступу, то вам потрібно підключитися до веб-інтерфейсу роутера. Для цього в браузері введіть мережевий адресу вашого роутера і увійдіть в веб-інтерфейс за допомогою логіна і пароля. Як правило, роутер доступний за адресою «http://192.168.0.1» або «http://192.168.1.1».

У веб-інтерфейсі роутера вам необхідно знайти розділ, який відповідає за безпеку вашої WiFi мережі. Як правило, даний розділ називається «Wireless Security».

Забыл пароль от WiFi: веб-интерфейс роутера

Тут потрібно знайти текстове поле у яке вводиться пароль від WiFi і встановити галочку, яка знімає захист від перегляду пароля. У моєму випадку ця галочка називається «Unmask».