Який вибрати смартфон

41

Смартфони з кожним роком все більше витісняють звичайні телефони. І все частіше колишні користувачі телефонів запитують, який смартфон вибрати. Подібна тенденція зовсім не випадкова. Сучасні смартфони надають купу можливостей.

Якщо ще кілька років тому пристрої звані смартфонами мало відрізнялися від звичайних телефонів і вважалися скоріше модним аксесуаром, то зараз ситуація абсолютно інша. Сучасний смартфон-це потужний інструмент для вирішення проблем. Так як звичайний мобільний телефон відкривав масу можливостей для його власника, так сьогодні смартфони відкривають нові можливості смартфони.

Як вибрати смартфон

У даній статті ми допоможемо вам розібратися з тим, який смартфон вибрати.

Платформа. Головне питання, з яким необхідно визначитися при виборі смартфона. Від вибору платформи залежить, які можливості ви зможете отримати від вашого смартфона.

Найбільш популярними платформами на даний момент є Android і iOS (Apple iPhone). Тому в першу чергу необхідно звернути увагу саме на них. Дані платформи вже досить давно існують і обросли величезною кількістю різноманітних додатків.

Як і Android і iOS платформа Symbian володіє великою популярністю. Але її розвиток практично зупинилося. Компанія Nokia не планує в майбутньому виробляти пристрої на цій платформі.

Крім зазначених платформ стрімко набирають популярність bada і Windows Phone. Але під них поки не так багато додатків.

Екран. Смартфон повинен оснащуватися великим сенсорним екраном. Бажано щоб сенсорний екран був виконаний за ємнісною технологією. Для того щоб робота зі смартфоном була максимально зручною варто вибирати моделі з діагоналлю екрана від 3.5 до 4,3 дюймів. Хоча діагональ це більше справа смаку і якщо вам подобаються пристрої інших розмірів – сміливо купуйте. Максимальну якість зображення забезпечують AMOLED-екрани, також непогана якість зображення мають Super LCD і Super Clear LCD екрани.

Какой смартфон выбрать Какой смартфон выбрать Какой смартфон выбрать

Матеріали корпусу. Смартфони в металевому корпусі завжди відрізняються привабливим зовнішнім виглядом і високою зносостійкістю. Подряпини і потертості на таких пристроях з’являються дуже рідко. Але такі пристрої, як правило, відрізняються великою вагою і високою ціною.

Ємність батареї і час автономної роботи. Порівняно із звичайними телефонами смартфони дуже швидко розряджають акумулятор. Тому варто вибирати модель з максимальним часом роботи від акумулятора. Якщо для вас час роботи дуже критично зверніть увагу на смартфони на базі платформи bada. Пристрої на цій платформі відрізняються тривалим часом автономної роботи.

Сподіваюся, ця невелика стаття допоможе вам вирішити, який смартфон вибрати, і ви залишитеся задоволені покупкою.