Який вибрати iPad

45

Пройшло менше трьох років, з тих пір як компанія Apple представила свій планшетний комп’ютер iPad. За цей короткий час цей пристрій завоювало величезну популярність і став законодавцем моди на ринку планшетом. Саме в планшетах iPad від вперше з’явився понад чіткий екран з величезним дозволом, а також багато інші нововведення.

Але, незважаючи на те, що зараз на ринку планшетів iPad є однозначним лідером зробити свій вибір не так просто. Зараз на ринку існує три версії цього планшета: iPad 2, iPad with Retina display (iPad 4) і iPad mini. Крім цього існують модифікації iPad з підтримкою мобільних мереж 3G і різним об’ємом вбудованої пам’яті. У даному матеріалі ми спробуємо розібратися, який iPad вибрати.

iPad 2

iPad 2 версія планшета 2011 року. Зараз офіційно iPad 2 продається тільки з 16 гігабайтами вбудованої пам’яті. Але ви все ще можете знайти у продажу версії з 32 гігабайтами. Є версії з підтримкою 3G.

iPad 2 оснащується процесором Apple A5 з тактовою частотою 1 ГГц, екраном з діагоналлю 9.7 дюймів і роздільною здатністю 1024 на 768 пікселів. Ємність акумулятора 6930 маг.

Потрібно визнати, що iPad 2 це вже застаріле пристрій. Особливо якщо порівнювати якість екрану з останнім поколінням iPad. Процесор також не найшвидший, хоча з таким дозволом екрану він справляється непогано. З іншого боку, iPad 2 це найдоступніший варіант. Тому якщо є бажання заощадити, то ваш вибір iPad 2

iPad with Retina display або iPad 4

Найновіша версія планшета. Продаються версії з 16, 32 і 64 гігабайтами вбудованої пам’яті. Є версії з підтримкою мобільних мереж LTE.

iPad with Retina display оснащений екраном з діагоналлю 9.7 і роздільною здатністю 2048 на 1536 пікселів, новим двох ядерним процесором Apple A6X з тактовою частотою 1.5 ГГц і більш ємним акумулятором.

Саме iPad with Retina display є на даний момент найбільш сучасним і актуальним планшетом від компанії Apple. Четверте покоління iPad підійде всім, якщо є можливість, купуйте не замислюючись.

какой iPad выбрать

iPad і iPad mini


iPad mini

Остання новинка від компанії Apple – зменшена версія iPad. Існують версії з 16, 32 і 64 гігабайтами вбудованої пам’яті. Є версія з підтримкою LTE.

iPad mini оснащується невеликим екраном з діагоналлю 7.9 дюймів і роздільною здатністю як у iPad 2, це 1024 на 768 пікселів. Процесор також використаний від другої версії – гігагерцовий Apple A5.

В цілому iPad mini в чому схожий з iPad 2. У них однаковий процесор і дозвіл. Але головною особливістю цього пристрою є його понад-компактні розміри. Так, товщина планшета складає 7.2 мм, а його вага трохи більше 300 грам. Це спрощує його перенесення і використання поза домом.