Якою програмою відкрити файл ISO

121

Образи дисків у форматі ISO використовуються в самих різних ситуаціях. В ISO образи поширюються операційні системи, програми, ігри та багато іншого. Тому багатьох користувачів цікавить, як програмою відкрити файл ISO.

У даній статті ми розповімо про те, який програмою відкрити файл ISO. Але, перед тим як ми перейдемо безпосередньо до програм потрібно відзначити, що відкривати ISO файли можна двома способами. Ви можете просто відкрити файл ISO, і подивитися які файли у нього всередині, або відкрити файл ISO змонтувавши його як віртуальний диск, в цьому випадку ви зможете використовувати ISO файл як реальний компакт диск.

7-Zip

7-Zip – це безкоштовний архіватор, який дозволяє відкривати у таких форматах як RJ, CPIO, CramFS, CAB, CHM, DEB, FAT, HFS, DMG, MBR, MSI, LZH, LZMA, NTFS, RAR, NSIS, RPM, UDF, VHD, SquashFS, XAR, WIM і Z. Але, що найголовніше архіватор 7-Zip дозволяє відкривати ISO файли. Скориставшись даною програмою, ви зможете відкрити файл ISO як звичайний архів. При цьому ви зможете не тільки переглядати вміст ISO файлу, але і розпакувати потрібні вам файли. Якщо ви хочете відкрити файл ISO як архів, то 7-Zip ваш вибір. Завантажити дану програму можна з офіційного сайту www.7-zip.org.

DAEMON Tools Lite

DAEMON Tools Lite

DAEMON Tools Lite – це безкоштовна версія програми DAEMON Tools Pro, а також одна з найбільш популярних програм для монтування дисків. Дана програма дозволяє монтувати образи дисків у форматах як mdx, mds/mdf, b5t, b6t, bwt, ccd, cdi, bin/cue, ape/cue, flac/cue, nrg, isz, а також ISO. За допомогою DAEMON Tools Lite ви зможете швидко змонтувати ISO файл у віртуальний привід і працювати з образом диска як з реальним компакт диском у вашому приводі. Завантажити програму DAEMON Tools Lite можна з офіційного сайту www.daemon-tools.cc/rus/products/dtLite.

UltraISO

UltraISO

UltraISO – це професійна програма для роботи з образами ISO. Дана програма дозволяє не тільки відкривати ISO файли, і монтувати їх у віртуальному приводі, а також виконувати їх редагування, додаючи або видаляючи файли. Більше того, з допомогою UltraISO ви можете записати вміст ISO файл на флешку, створивши таким чином завантажувальну флешку для установки операційної системи. Якщо ви багато працюєте з файлами ISO, то вам однозначно потрібно вибирати UltraISO. Єдиною недолік даної програми – вона не безкоштовна. На момент написання даної статті UltraISO коштує трохи менше 30 доларів. Завантажити пробну версію або придбати цю програму можна на офіційному сайті www.ezbsystems.com/ultraiso/.