Як зробити список за алфавітом у Word

52

Працюючи з текстовими документами дуже часто доводиться використовувати списки. При цьому дуже часто виникає необхідність сортувати списки за абеткою.

На щастя, текстовий редактор Word дозволяє уникнути ручного сортування і заощадити велику кількість часу. У цьому матеріалі ми розповімо про те, як зробити список за алфавітом у Word 2003, 2007, 2010, 2013 або 2016.

Як зробити список за алфавітом у Word 2007, 2010, 2013 або 2016

Якщо ви використовуєте текстовий редактор Word 2007, 2010, 2013 або 2016, то кнопка для сортування списку на вкладці «Головна», в блоці кнопок «Абзац». Дана кнопка називається «Сортування», і вона виглядає як дві літери «А» і стрілка вниз.

Для того щоб зробити список за алфавітом вам потрібно просто виділити ваш список і натиснути на цю кнопку. Після цього з’явиться невелике вікно «Сортування тексту». В цьому вікні потрібно вибрати спосіб сортування і натиснути на кнопку «Ок». Якщо вибрати «По возрастанию», то список буде відсортований за алфавітом. Якщо ж вибрати «За зменьшенням», то від список сортується в зворотному порядку, тобто від букви «Я» до літери «А».

выбор способа сортировки

За допомогою цієї кнопки можна сортувати за алфавітом будь-які списки. Все залежно від того, як вони оформлені. Це можуть бути просто списку у вигляді абзацу тексту, нумеровані списки, не нумеровані списки або навіть списки в таблиці.

Як зробити список за алфавітом у Word 2003

Якщо ви використовуєте текстовий редактор Word 2003, то ви також можете відсортувати список за алфавітом. Для цього потрібно виділити мишкою список, відкрити меню «Таблиця» вибрати пункт «Сортування».

сортировка списка в Word 2003

Не дивлячись на те, що дана функція розташована в меню «Таблиця», він відмінно працює і з звичайними нумерованими і не нумерованими списками.