Як зробити папку прихованій

39

Користувачі часто цікавляться, як зробити папку прихованою. У даній статті ми розповімо про те, як зробити папку прихованою за допомогою стандартних засобів операційної системи.

Будь-яку папку можна зробити прихованою. Для цього необхідно виконати ряд простих дій:

Викликаємо контекстне меню папки, яку ми хочемо зробити прихованою. Це робиться кліком правою кнопкою мишки на теці.

Как сделать папку скрытой

Після того як відкрилося контекстне меню вибираємо пункт «Властивості», він знаходиться в самому низу меню.

Как сделать папку скрытой

У вікні «Властивості» нам потрібно встановити галочку напроти пункту «Прихований» і зберегти налаштування, натиснувши на кнопку «ОК».

Как сделать папку скрытой

Якщо в папці, яку ми хочемо зробити прихованої, є інші папки та файли, то перед нами відкриється вікно в якому потрібно вибрати до яких об’єктів потрібно застосовувати атрибут «Прихований». Тут є два варіанти:

  • «Застосування змін тільки до цієї папки» — у цьому разі прихованої стане тільки та папка, для якої ми встановили атрибут «Прихований». А всі файли і папки всередині прихованої папки залишаться видимими.
  • «До даної папки і до всіх вкладених папок і файлів» — в цьому випадку атрибут «Прихований» буде застосований і до папки і до всього її змісту.

Для того щоб закрити це вікно, потрібно вибрати один із варіантів і натиснути «ОК».

Якщо в вашій операційній системі використовуються налаштування за замовчуванням, папка стане прихованою і зникне із списку папок. Якщо в системі включено відображення прихованих папок, то папка стане напівпрозорої і її все ще можна буде відкрити звичайним способом.

Для того щоб змінити налаштування відображення прихованих папок потрібно запустити вікно «Параметри папок». Для цього в будь-якому вікні, натисніть клавішу Alt на клавіатурі.

Как сделать папку скрытой

Після цього над вікном з’явиться рядок, в якому потрібно запустити меню «Сервіс» і виберіть «Параметри Папок».

Как сделать папку скрытой

У вікні, перейдіть на вкладку «Вид» і перейдіть в кінець. Тут потрібно знайти пункти «Приховувати захищені системні файли» і «Не показувати приховані файли, папки і диски».

Для того щоб приховані папки не відображалися потрібно зняти галочки навпроти цих пунктів і зберегти результат за допомогою кнопки «ОК».