Як зробити фото з відео

105

Не рідко під час перегляду відео виникає необхідність зберегти кадр з відео, або як ще кажуть зробити фото з відео. У даному матеріалі ми розповімо про те, як це робиться на прикладі чотирьох популярних програм для перегляду відео.

Як зробити фото з відео за допомогою VLC Player

VLC Player – один з найбільш популярних відео плеєрів на даний момент. Свою популярність VLC Player заробив завдяки простому інтерфейсу і підтримці всіх необхідних функцій. Серед цих функцій є і створення фото з відео. Для того щоб зробити фото з відео за допомогою VLC плеєра вам необхідно відкрити випадаюче меню «Відео» і вибрати пункт «Знімок».

Після цього програма збереже поточний кадр у вигляді окремої фотографії. Для зручності можете поставити відео на паузу і після цього скористатися цією функцією. Всі збережені кадри будуть лежати в папці C:\Users\Имя_пользователя\Pictures. Також ви зможете знайти їх в бібліотеці Зображень.

Як зробити фото з відео за допомогою Media Player Classic

Media Player Classic – ще один дуже популярний відео плеєр. Якщо ви використовуєте його, то для того, щоб зробити фото з відео вам необхідно відкрити випадаюче меню «Файл» і вибрати пункт «Save Image».

программа Media Player Classic

Після цього з’явиться вікно у якому потрібно вказати папку для збереження даного кадру. Також потрібно відзначити, що в Media Player Classic можна зберігати кадри з допомогою комбінації клавіш ALT+I, без відкриття меню «File».

Крім збереження окремого кадру, в Media Player Classic можна робити нарізку кадрів з відео. Для цього відкрийте меню «Файл» і виберіть пункт «Save Thumbnails».

программа Media Player Classic

У результаті виходить картинка як на скріншоті (нижче).

нарезка кадров

На такій картинці відображається назва відео файлу, його розмір, тривалість та дозвіл. Під цією інформацією йде нарізка кадрів з відео з відображенням часу.

Як зберегти кадр відео в програмі GOMPlayer

Якщо ви використовуєте медіа програвач GOMPlayer, то для того, щоб зберегти фото з відео вам необхідно клікнути правою кнопкою по самому відео і в меню вибрати пункт «Video – Save the Current Frame». Також для цього ви можете скористатися комбінацією клавіш CTRL+E.

программа GOMPlayer

Також як і в Media Player Classic, в програмі GOMPlayer можна зробити нарізку з кадрів відео. Для цього потрібно скористатися функцією «Video – Create Snapshot Preview».

Як зберегти кадр з відео в програмі KMPlayer

Якщо для перегляду відео ви використовуєте KMPlayer, то для того щоб зберегти кадр з відео вам необхідно клікнути правою кнопкою по відео і відкрити меню «Захоплення – Захоплення вихідного кадру». Після цього на екрані з’явиться вікно, в якому потрібно просто зберегти отриманий кадр в будь-яку папку.

программа KMPlayer

Також у KMPlayer є функція під назвою «Вилучення кадру», її можна запустити за допомогою меню «Захоплення» або за допомогою комбінації клавіш CTRL+G. Після запуску цієї функції на екрані з’явиться невелике вікно, в якому можна налаштувати автоматичне збереження кадрів. Наприклад, тут можна налаштувати збереження кожного сотого кадру або одного кадру в секунду.

программа KMPlayer

Після того як ви виберіть потрібні параметри у вікні «Витяг кадру», запустіть відтворення відео і натисніть на кнопку «Пуск». Після цього програма почне зберігати кадри у вказану папку.