Як зробити фото з веб-камери

134

Для сучасного комп’ютера – веб-камера не замінне пристрій. З її допомогою можна спілкуватися в інтернеті, знімати відео, а також робити фотографії. У даній статті ми розглянемо ряд простих і швидких способів, які дозволять вам зробити фото з веб-камери.

Як зробити фото з веб-камери за допомогою програми ManyCam

Більшість програм для роботи з веб-камерою є платними. А ті, що безкоштовні, як правило, є безнадійно застарілими і мають дуже обмежений набір функцій. Серед безкоштовних програм для роботи з веб-камерою сильно виділяється програма ManyCam. Вона оснащена безліччю цікавих функцій і при цьому поширюється безкоштовно. Ви можете завантажити з офіційного сайту.

Після запуску даної програми ви побачите, що її інтерфейс складається з декількох вкладок. Перша вкладка, це вкладка «Відео». На цій вкладці можна знімати відео, а також робити фотографії з веб-камери. Перше, що нам потрібно зробити, це включити підтримку великого дозволу в налаштуваннях програми, оскільки за замовчуванням програма робить фотографії з роздільною здатністю не більше ніж 640 на 480 точок.

Для цього відкрийте меню, що випадає з роздільною здатністю і виберіть пункт «Налаштування».

У вікні з параметрами встановіть відмітку напроти пункту 1024 на 768, це максимальна роздільна здатність, яка доступна в безкоштовній версії програми. Інші дозволи можна включити тільки в платній pro-версії.

Після збереження налаштувань, виберіть дозвіл 768p і натисніть на кнопку з зображенням фотоапарата, для того щоб зробити фото з веб-камери.

Після того, як програма зробить фотографію з веб-камери, ви зможете знайти отримані знімку в Бібліотеці/Зображення/ ManyCam.

Як зробити фото з веб-камери за допомогою онлайн сервісів

Існує багато онлайн сервісів, які дозволяють робити фотографії з веб-камери просто в браузері. Даний спосіб не вимагає установки і використання ніяких додаткових програм, тому його також потрібно розглянути.

Одним з найбільш популярних сервісів для отримання фото з веб-камери є сайт picachoo.ru. Відкрийте цей сайт і натисніть на кнопку «Зробити знімок». Після цього перед вами відкриється сторінка, яка називається «Фото з веб-камери». Після відкриття даній сторінці на екрані з’явиться спливаюче вікно з параметрами Flash Player. На цьому етапі потрібно просто натиснути на кнопку «Закрити».

Далі з’явиться вікно, в якому Flash Player буде просити дозволу на використання веб-камери і мікрофону. Натисніть на кнопку «Дозволити», для того щоб продовжити роботу з сайтом.

Після цього, на сторінці має з’явитися зображення з вашої веб-камери. Якщо цього не відбулося, значить, щось блокує доступ. Наприклад, якщо ви використовуєте Google Chrome, то у верхній частині екрана з’явиться ще одне вікно з проханням підтвердити дозвіл на використання веб-камери.

Далі для того щоб зробити фото з веб-камери досить натиснути на кнопку «Зробити знімок».

Після того як сервіс зробить знімок з веб-камери, на сторінці з’явиться кнопка «Зберегти». Натисніть на неї, щоб отримати знімок.

Після натискання на кнопку «Зберегти», перед вами з’явиться вікно з повідомленням про те, що отриманий знімок збережений.

На цій сторінці ви побачите отриману фотографію. Також на цій сторінці можна завантажити фото або відправити його в соціальну мережу Вконтакте.