Як зробити фон у Word

102

Зазвичай текстові документи набираються на білому тлі. Але, в деяких випадках виникає необхідність зробити фон іншого кольору. Наприклад, така необхідність може виникнути при створенні буклету або брошури. На щастя, текстовий редактор Word дозволяє реалізувати такий варіант. У даній статті ми розповімо про те, як зробити фон сторінки в Word 2003, 2007, 20010, 2013 або 2016, а також як його прибрати.

Як зробити фон у Word 2003

Якщо ви використовуєте текстовий редактор Word 2003, то для того щоб зробити фон сторінки іншим кольором вам необхідно відкрити меню «Формат» і перейти в меню «Фон».

У меню «Фон» можна вибрати один із запропонованих кольорів або натиснути на кнопку «Інші кольори», після чого в якості фону сторінки можна буде вибрати взагалі будь-який колір.

Як зробити фон у Word 2007, 20010, 2013 або 2016

У Word 2007 і більш сучасних версіях Word, зміна кольору фону сторінки робиться трохи по-іншому. Тут для того, щоб зробити тло сторінки білим, а, наприклад, червоним, потрібно перейти на вкладку «Розмітка сторінки» і натиснути на кнопку «Колір сторінки». Після натискання на цю кнопку відкриється невелике меню зі списком стандартних кольорів для фону сторінки.

кнопка Цвет страницы

Якщо жоден із запропонованих кольорів вам не підходить, то ви можете вибрати варіант «Інші кольори».

вариант Другие цвета

Після цього відкриється вікно «Кольору». Тут буде доступно дві вкладки. На вкладці «Звичайні» можна вибрати колір фону сторінки з більшого списку кольорів.

выбор цвета для фона страницы

А якщо перейти на вкладку «Спектр», то можна буде вибрати будь-який з RGB кольорів.

выбор RGB цвета для фона страницы

Крім цього після натискання на кнопку «Колір сторінки» можна вибрати варіант «Способи заливки».

вариант Способы заливки

Після цього відкриється вікно з великою кількістю налаштувань. Тут можна зробити фон сторінки одним, двома або трьома кольорами, а також налаштувати градієнт.

настройки градиентов

При необхідності фон сторінки можна заповнити текстурою. Для цього перейдіть на вкладку «Текстура». Тут можна вибрати одну із запропонованих текстур або завантажити власну.

настройки текстур

Також до тла сторінки можна додати візерунок (вкладка «Візерунок») або малюнок (вкладка «Рисонок»).

настройки узоров

настройки рисунков

Як бачимо в Ворді більш ніж достатньо налаштувань для керування тлом сторінки. Використовуючи ці налаштування можна зробити практично будь-фон сторінки.

Як прибрати фон у Ворді

Якщо ж ви заходите прибрати фон у Ворді, то це робиться ще простіше. У Word 2007, 20010, 2013 або 2016 для цього потрібно перейти на вкладку «Розмітка сторінки», натиснути на кнопку «Колір сторінки» і вибрати варіант «без кольору». Після цього ви отримаєте чистий білий фон сторінки, незалежно від того, які налаштування фону сторінки використовувалися (заливка кольором, малюнок або текстура).

вариант Нет цвета

А в Word 2003 потрібно буде відкрити меню «Формат – Фон» і потім точно також вибрати варіант «без кольору».