Як зробити червону рядок у Word

69

Червоним рядком зазвичай називають відступ на початку абзацу. Такий відступ формується за допомогою зсуву всього тексту рядка вправо на деяку відстань від лівого краю текстового документа. У цьому матеріалі ми розповімо про те, як зробити червону рядок у Word 2003, 2007, 2010, 2013 і 2016.

Як зробити червону рядок у Word 2007, 2010, 2013 і 2016

Для того щоб мати можливість зробити червону рядок, у програмі Word повинна бути включена лінійка. Для того щоб включити її потрібно перейти на вкладку «Вид» і встановити позначку навпроти опції «Лінійка».

Також лінійку можна увімкнути, натиснувши маленьку кнопку в правому верхньому куті документа (відразу над смужкою горизонтальної прокрутки).

нажмите на кнопку в правом верхнем углу документа

Після того як лінійка включена, можна приступати безпосередньо до самої червоної рядку. В першу чергу уважно вивчіть лінійку, яка знаходиться над документом (верхня лінійка). На ній є кілька повзунків: два в лівій частині лінійки і один у правій. Для того щоб зробити червону рядок на всіх абзацах, вам потрібно виділити весь текст і пересунути лівий верхній повзунок вправо.

передвиньте верхний левый ползунок вправо

Таким чином, ви зробите червону рядок на початку кожного абзацу.

красная строка в начале каждого абзаца

Якщо ж вам потрібно зробити червону рядок тільки на початку одного абзацу тексту, то не виділяйте весь текст. Замість цього можна встановити курсор на потрібний абзац перемістіть лівий верхній повзунок вправо.

Крім цього ви можете зробити червону рядок за допомогою клавіатури. Для цього встановіть курсор в початок першого рядка та натисніть клавішу TAB.

нажмите на клавишу TAB

Але, при використанні клавіші TAB червону рядок можна зробити тільки на одному абзаці тексту.

Як зробити червону рядок у Word 2003

У програмі Word 2003 червона рядок робиться точно також. Єдина відмінність в тому, що для того щоб включити відображення лінійки вам потрібно відкрити меню «Вид» вибрати пункт «Лінійка».

выберите пункт меню Линейка

В іншому все те ж саме, що і в більш сучасних версіях Word. Потрібно виділити тест і перемістити лівий верхній повзунок на верхній лінійці.