Як зняти захист з PDF

67

Формат PDF — один з найбільш поширених форматів для зберігання текстової інформації і картинок. У форматі PDF поширюються цифрові версії книг, журналів, газет, конспектів. На нашому сайті ми вже розповідали про те, чим відкрити PDF-файл, а також про те, як створити такий файл. В цей раз ми розповімо про зняття захисту з PDF файлу.

Однією з можливостей формату PDF є установка захисту. Такий захист може блокувати копіювання, роздруківку або навіть читання PDF документа. Природно такі жорсткі обмеження створюють масу незручностей користувачам, які працюють з PDF файлом.

На щастя, захист PDF файлів не дуже надійна. На даний момент існує чимало інструментів і способів, які дозволяють її обійти. Зараз ми розповімо про те, як зняти захист з PDF документа, не пошкодивши при цьому його зміст.

Як зняти захист з PDF за допомогою онлайн сервісу

Для зняття захисту з PDF документів існує відмінний онлайн сервіс — http://www.pdfunlock.com/. Даний сервіс безкоштовний і дозволяє вирішувати проблеми з захищеними PDF документами всього за кілька кліків мишкою.

За допомогою даного сервісу можна видалити паролі, а також зняти будь-які обмеження з PDF документа. Все, що потрібно зробити, це завантажити PDF-файл за допомогою спеціальної форми на головній сторінці сервісу. Після чого, вам запропонують завантажити назад вже разблокированную версію PDF документа. Єдиним обмеження даного сервісу є розмір PDF-файлу, він не повинен перевищувати 5 мб.

Як зняти захист з PDF за допомогою програми

Якщо обмеження сервісу pdfunlock.com не дозволяють вам скористатися його послугами, то доведеться використовувати спеціальні програми для зняття захисту з PDF. На жаль, більшість таких програм є платними, але ви можете скористатися обмеженою TRIAL версією.

VeryPDF PDF Password Remover (http://www.verypdf.com/app/pdf-password-remover/index.html) — платна програма для зняття обмежень з PDF документів. На момент написання статті коштує 30 доларів. В TRIAL режимі програму можна запустити тільки 50 разів, при цьому в розблокованому PDF файлі буде доступно тільки частина сторінок вихідного документа.

Как снять защиту с PDF с помощью программы

Wondershare PDF Password Remover (http://www.wondershare.com/pro/pdf-password-remover.html) — платна програма для зняття захисту з PDF документів. На даний момент коштує 20 доларів. Підтримує версії PDF формату від 1.0 до 1.7. В TRIAL режимі програма розблокує тільки перші 5 сторінок вихідного документа.

Как снять защиту с PDF с помощью программы