Як змонтувати образ диска

63

У минулій статті ми говорили про те, як створити ISO образ, в цей раз мова піде подальшій роботі з чином. Ми розповімо, як змонтувати образ диска. Монтуванням або емуляцією називають процес підключення образу диску у вигляді файлу до операційної системи у вигляді віртуального диска.

Такий віртуальний диск з’являється серед дисків у вікні «Мій комп’ютер» і сприймається операційною системою і іншими програма як справжній компакт диск, вставлений в справжній оптичний привід.

Як змонтувати образ диска з допомогою Daemon Tools

Ймовірно кращою програмою для того щоб змонтувати образ дисків є програма Daemon Tools Lite. Дана програма розповсюджується безкоштовно і надає всі необхідні інструменти для роботи з образами дисків. З її допомогою ви можете створювати і монтувати образи дисків різних форматів всього за кілька кліків.

Після установки програма Daemon Tools Lite створить один віртуальний привід, який и зможемо використовувати для монтування образів дисків. Якщо знадобиться, потім можна збільшити кількість віртуальних приводів.

Для того щоб змонтувати образ диска натисніть правою кнопкою мишки на іконці програми в області повідомлень панелі завдань. У вікні, виберіть пункт Віртуальні приводи – Монтувати образ. Після цього вам відкриється зазвичай вікно для вибору файлу. Тут необхідно вибрати файл образу диска, який ви хочете змонтувати. Все, після цього з’явиться повідомлення «Монтування образу» і через кілька секунд диск стане доступний у віртуальному приводі. Для того щоб переконатися відкрийте вікно «Мій комп’ютер» і виберіть новий диск.

Как смонтировать образ диска

Якщо вам потрібно відразу змонтувати кілька образів дисків одночасно, потрібно додати віртуальні приводи. Для цього відкрийте меню Daemon Tools Lite виберіть пункт Віртуальні приводи – Додати віртуальні привід.

Как смонтировать образ диска

Крім Daemon Tools Lite існують і інші якісні і безкоштовні програми, які допоможуть вам змонтувати образ диска. Якщо ця програма вам не сподобатися можете спробувати такі програми як: MagicDisc Virtual DVD/CD-ROM, Alcohol 52%, Virtual CloneDrive і Gizmo Drive.