Як змінити пароль в STEAM

78

STEAM — це онлайн магазин для продажу комп’ютерних ігор і програмного забезпечення в цифровому вигляді. Спочатку Steam створювався компанією Valve для поширення власних ігор і оновлень для них. Але, пізніше через даний сервіс почали продаватися ігри і інших розробників. А нещодавно в Steam з’явилися і програми. Також в STEAM є розділ, який називається «Спільнота». Це щось подібне до соціальної мережі для любителів комп’ютерних ігор.

Дану статтю ми присвятимо однією з проблем, з якою часто стикаються користувачі даного онлайн магазину. А саме — зміну пароля. Необхідність поміняти пароль Стиме може виникати в різних ситуаціях. Наприклад, якщо ви вказали при реєстрації не надійний пароль або ви підозрюєте, що ваш пароль був вкрадений зловмисниками. Якщо ви потрапили в одну з подібних ситуацій і не знаєте, що робити, то дана стаття повинна вам допомогти. Зараз ви дізнаєтеся, як змінити пароль в Стиме.

Крок № 1. Відкриваємо налаштування Steam.

Для того щоб поміняти пароль Стиме вам необхідно запустити програму STEAM на комп’ютері і зайти в настройки. Поміняти пароль через офіційний сайт STEAM не вийде, потрібно обов’язково використовувати програму. Тому запускаємо Стім і відразу відкриваємо меню «Steam», яке знаходиться в лівому верхньому куті вікна Steam. В даному меню потрібно вибрати пункт «Налаштування».

Крок № 2. Натискаємо на кнопку «Змінити пароль або секретне питання».

Після заходу в налаштування перед вами повинно з’явитися вікно з кнопкою «Змінити пароль або секретне питання». Натискаємо на кнопку і починаємо процедуру зміни пароля в Стиме.

Якщо кнопки «Змінити пароль або секретне питання» немає, то зверніть увагу на те, в якому розділі налаштувань ви знаходитесь. У вас повинен бути відкритий розділ «Аккаунт».

080515_1326_55

Крок № 3. Вибираємо пункт «Я хочу змінити пароль».

Після натискання на кнопку перед вами повинно з’явитися невелике вікно. Тут можна вибрати один з двох варіантів: «Я хочу змінити пароль» або «Я хочу змінити секретне питання». Для зміни пароля вибираємо пункт «Я хочу змінити пароль» і натискаємо на кнопку «Далі».

Выбираем пункт Я хочу изменить пароль

Крок № 4. Введіть поточний пароль від Стима.

Далі Стім зажадає ввести поточний пароль від аккаунта. Вводимо пароль, який використовується на даний момент і знову натискаємо на кнопку «Далі».

Якщо ви забули пароль від STEAM, то змінити його не вийде. В цьому випадку потрібно буде використовувати процедуру відновлення пароля.

Введите текущий пароль от Стима

Крок № 5. Введіть перевірочний код, який був відправлений на вашу електронну пошту, а також новий пароль.

На наступному етапі потрібно перевірити електронну пошту, яка була прив’язана до даного запису в Стім. На цю пошту має прийти лист з кодом перевірки. Скопіюйте цей код і вставте в перше текстове поле.

Введите проверочный код

Після того як перевірочний код вставлений, можна вводити новий пароль і натиснути на кнопку «Далі». При введенні нового паролю зверніть увагу на те, яка розкладка клавіатури використовується і включений Caps Lock.

введите новый пароль от Стима

На цьому все. Ви змінили пароль Стиме. Можете вийти з облікового запису і увійти з новим паролем.