Як змінити імя компютера

33

Ім’я – це набір символів, який використовується при ідентифікації комп’ютера в локальній мережі. Спочатку ім’я комп’ютера встановлюється під час процесу установки операційної системи. Але багато користувачів просто пропускають цей етап установки. У результаті в якості імені комп’ютера використовується автоматично створений набір символів. Природно, це ускладнює роботу в мережі і локально в таких випадках необхідно змінити ім’я комп’ютера. У даній статті ми розповімо про те, як змінити ім’я комп’ютера в Windows 7 або Windows 8.

Змінити ім’я комп’ютера досить просто, для цього достатньо отримати доступ до налаштувань системи. Для початку відкриваємо Панель управління і клікаєм по посиланню «Система і безпека», а потім по посиланню «Система».

Після цього перед вами відкриється вікно «Перегляд основних відомостей про вашому комп’ютері.

Тут потрібно клікнути по посиланню «Додаткові параметри системи». Після цього перед вами відкриється вікно під назвою «Властивості системи».

Как изменить имя компьютера - свойства системы

Тут на вкладку «Ім’я комп’ютера» потрібно натиснути на кнопку «Змінити». Після чого перед вами повинно відкрити вікно під назвою «Зміна імені комп’ютера або домену».

Как изменить имя компьютера

У цьому коні можна змінити ім’я комп’ютера. Для цього введіть нове ім’я в полі «Ім’я комп’ютера» і закрийте вікно, натиснувши на кнопку «ОК».

Потрібно відзначити, що в якості імені комп’ютера рекомендується використовувати тільки англійський алфавіт (A-Z), цифри (0-9) і знак переносу (-). При цьому ім’я комп’ютера не може складатися лише числа або включати в себе пробіл. Крім Пробілу заборонено використовувати такі символи: ; : » * + = \ | ? ,

Как изменить имя компьютера - перезагрузка

Всі зміни внесені. Для того щоб комп’ютер використовувати нове ім’я необхідно виконати перезавантаження. Після закриття вікна «Властивості системи» відкриється вікно з пропозицією виконати перезавантаження. Можете погодиться натиснувши на кнопку «Перезавантажити зараз» або відмовитися і перезавантажити комп’ютер в будь-який зручний для вас час.