Як збільшити файл підкачки

129

Про те, що таке файл підкачки ми розповідали в одній з наших статей. На цей раз мова піде про те, як збільшити файл підкачки операційної системи Windows 7.

Нагадаємо, файл підкачки це прихований файл під назвою pagefile.sys , який розташовується на системному диску. Операційна система використовує даний файл для зберігання інформації, яку необхідно вивантажити з оперативної пам’яті. В операційній системі Windows файл підкачки також називають віртуальною пам’яттю.

Для того щоб отримати доступ до налаштувань файлу підкачки в операційній системі Windows 7 або Windows Vista необхідно перейти по шляху:

  • Пуск – Настройка – Панель управління – Система – Додаткові параметри системи – Швидкодія – Параметри – Додатково – Віртуальна пам’ять – Змінити

Для Windows XP налаштування файлу підкачки розташовуються тут:

  • Пуск – Настройка – Панель управління – Система – Додатково – Швидкодія – Параметри – Додатково – Змінити

Збільшуємо файл підкачки

За замовчуванням розмір файлу підкачки вибирається системою автоматично. Для того щоб збільшити файл підкачки необхідно самостійно встановити його розмір.

увеличить файл подкачки

Для цього зніміть галочку «Автоматично вибирати обсяг файлу підкачки», виберіть розділ на якому розташований файл підкачки на даний момент (за замовчуванням диск C: ) і вкажіть початковий і максимальний розмір файлу підкачки в мегабайтах. Вихідний і максимальний розмір файлу підкачки краще вказувати одним числом. У цьому випадку розмір файлу підкачки буде фіксований, і не буде призводити до фрагментації системи. Розмір файлу підкачки рекомендується вказувати трохи більший, ніж обсяг вашої оперативної пам’яті.