Як збільшити час роботи ноутбука

58

Час автономної роботи ноутбука це болюча тема для будь-якого користувача. Тому багато власників ноутбуків цікавить, як збільшити час роботи ноутбука від батареї. У даній статті ми розглянемо ряд способів, які дозволять вам значно продовжити час автономної роботи.

Налаштуйте план електроживлення «Економія енергії». Саме цей план використовується при роботі ноутбука від батареї. Тому важливо відповідально підійти до його налаштуванні. Для того щоб отримати доступ до налаштувань перейдіть по дорозі: Пуск – Панель управління – Обладнання і звук – Електроживлення. У вікні, натисніть на посилання «Налаштування плану» навпроти пункту «Економія енергії». У наступному вікні вказуємо час відключення дисплея і переходу в сплячий режим. Для отримання доступу до інших налаштувань натисніть на посилання «Змінити додаткові настройки живлення».

Основні способи збільшення часу роботи ноутбука

Слідкуйте за параметрами Центр мобільності Windows. Якщо ви не знаєте, як збільшити час роботи ноутбука то Центр мобільності Windows це ваш головний інструмент. При переході ноутбука в режим живлення від батареї перевіряйте налаштування в Центрі мобільності Windows. Для того щоб відкрити Центр мобільності Windows натисніть правою кнопкою мишки по іконці батареї на панелі сповіщень і виберіть відповідний пункт.

Контролюйте плани електроживлення. У Центрі мобільності ви можете змінювати плани електроживлення. Під час роботи від батареї завжди повинен бути встановлений план «Економія енергії».

Контролюйте рівень підсвічування дисплея. Чим він нижчий, тим довше зможе пропрацювати ноутбук. Працювати на мінімальному рівні яскравості дуже не комфортно. Оптимальним значенням, як правило, є 4. Але цей параметр потрібно підбирати досвідченим шляхом. Оскільки в різних ноутбуках дисплеї можуть значно відрізнятися.

Вимкніть бездротові з’єднання. Якщо ви не використовуєте Wi-Fi або Bluetooth сміливо відключайте бездротові з’єднання за допомогою спеціальної кнопки у вікні Центр мобільності.

Вимкніть всі не потрібні додатки, що висять у пам’яті комп’ютера. Сміливо відключайте все, що вам не потрібно під час автономної роботи з ноутбуком. Наприклад, менеджери завантажень, торрент-клієнти, Skype. ICQ і т. д.

Вимкніть не потрібні USB пристрою. Якщо вам для роботи не потрібно тримати постійно підключеним зовнішній жорсткий диск або інший USB пристрій, краще його відключити. Це дозволить знизити витрату енергії.

Не використовуйте оптичний привід дисків. Привід оптичних дисків споживає дуже багато енергії і швидко садить батарею. Якщо ви хочете збільшити час роботи ноутбука від батареї, дані з дисків краще скопіювати на жорсткий диск, коли ноутбук підключений до розетки.