Як зберегти картинку з Word JPG

93

При роботі з текстовими документами не рідко виникає необхідність зберегти картинку з Word в JPG формат. Якщо ви зіткнулися з цією задачею, то ця стаття повинна вам допомогти. Зараз ми опишемо кілька способів збереження картинок з Ворда.

Спосіб № 1. Зберігаємо картинку через контекстне меню.

Найпростіший спосіб зберегти картинку з Ворда в JPG формат це скористатися контекстним меню. Клікніть правою кнопкою миші на зображення і виберіть пункт «Зберегти як малюнок».

Після цього відкриється вікно, в якому потрібно вибрати папку для збереження картинки, тип файлу JPG і ввести її назву картинки. Після цього потрібно натиснути на кнопку «Зберегти».

вводим название картинки и сохраняем

В результаті у вибраній папці з’явиться збережена вами картинка у форматі JPG.

Спосіб № 2. Копіюємо картинку.

Якщо вам потрібно перенести картинку з документа Word графічний редактор, наприклад Photoshop. Те, найпростіше просто скопіювати зображення і вставити її в потрібній програмі. Для цього клікніть правою кнопкою миші по потрібній зображенні і виберіть пункт «Копіювати». Також ви можете просто виділити картинку і скористатися комбінацією клавіш CTRL-C.

копируем картинку

Після того як картинка скопійована потрібно перейти в графічний редактор і вставити її за допомогою команди «Вставити» або комбінації клавіш CTRL-V. Після вставки картинки ви зможете зберегти її в форматі .JPG або в будь-якому іншому форматі.

Спосіб № 3. Отримай картинки з файлу DOCX.

Якщо вам потрібно зберегти велику кількість картинок з одного файлу Word, то попередні способи не будуть дуже зручні, оскільки вони вимагають велику кількість ручної роботи. Але, є й інший варіант. Ви можете зберегти ваш документ у форматі DOCX і відкрити його як архів. Це можливо завдяки тому, що формат DOCX це ZIP архів, в якому текст збережений як XML, а картинки, як звичайні JPG файли.

Для того щоб відкрити DOCX як архів, вам знадобиться архіватор. Наприклад можна використати безкоштовний архіватор 7zip. Після його установки потрібно клікнути правою кнопкою мишки по DOCX файлу і вибрати пункт меню «7-zip — Відкрити архів».

Зверніть увагу, якщо у вас немає пункту меню «Відкрити архів» або ви не можете встановити архіватор, то ви можете змінити розширення файлу з DOCX на ZIP і відкрити файл вручну. У цьому випадку файл відкриється навіть без архіватора, оскільки операційна система Windows вміє відкрити ZIP файли як звичайні папки.

открываем docx как архив

Після цього програма 7zip відкриє DOCX файл як архів. У цьому архіві вам потрібно перейти в папку /word/media/.

файлы в архиве

У цій папці будуть знаходитися всі файли з вашого документа. При цьому вони будуть збережені у форматі JPG.

JPG файлы в архиве

Для того щоб витягти файли з архіву потрібно просто перетягнути їх з програми 7zip в будь-яку папку. Наприклад, на робочий стіл. Також ви можете скористатися функцією «Витягти». Для цього потрібно натиснути на кнопку «Вилучити» і вказати папку, в яку ви хочете перенести JPG файли.

распаковываем картинки из архива

Після вибору папки і натискання на кнопку «Ок» потрібні вам JPG файли будуть розпаковані.