Як записати Windows 10 на диск

51

Якщо у вас є ISO образ з операційною системою Windows 10, то ви можете досить просто записати його на диск. Таким чином, отримавши інсталяційний диск Windows 10. Для цього вам знадобиться будь-яка програма для запису дисків. Для прикладу ми продемонструємо, як це робиться в різних програмах для запису дисків.

Як записати ISO образ Windows 10 на диск за допомогою CDBurnerXP

Для початку покажемо на прикладі безкоштовної програми CDBurnerXP. Дана програма має безліч функцій і є безкоштовною заміною відомої програми Nero.

Після запуску CDBurnerXP ви побачите список операцій, які можна виконати з допомогою даної програми. У цьому списку потрібно вибрати пункт «Записати ISO образ».

В результаті перед вами з’явиться вікно для запису образів дисків. У даному вікні вам не потрібно змінювати ніяких налаштувань. Все що необхідно зробити-це вказати шлях до ISO образу з вашої Windows 10. Після чого натиснути на кнопку «Записати диск».

выберите образ диска и нажмите на кнопку Записать диск

Після цього запуститься процес запису диска. Після завершення запису, ви отримаєте готовий до використання інсталяційний диск з операційною системою Windows 10.

Запис диску з Windows 10 за допомогою ImgBurn

ImgBurn – невелика безкоштовна програма для запису дисків. ImgBurn має аскетичний інтерфейс і оснащується тільки самими необхідними функціями. Для того щоб записати Windows 10 на диск, запустіть ImgBurn і натисніть на кнопку «Write image file to disk».

нажмите на кнопку Write image file to disk

Після цього з’явиться вікно для запису ISO-образу на диск. Тут потрібно вибрати ISO образ для запису і натиснути на кнопку «Старт».

выберите ISO образ и нажмите Старт

Далі почнеться процес запису ISO образу. Після завершення запису завантажувальний диск з Windows 10 буде готовий до використання.

Запис диску з Windows 10 через UltraIso

UltraIso – це платна програма для роботи з образами дисків. Якщо у вас є UltraIso, то ви можете записати Windows 10 на диск з її допомогою. Для цього запустіть цю програму і відкрийте в ній потрібний вам ISO образ. Це можна зробити просто натиснути на кнопку «Відкрити» або скориставшись меню «Файл – Відкрити».

откройте ISO образ

Після цього вміст відкритого вами ISO образу з’явиться в програмі UltraIso. І тепер ви можете записати його на диск. Для цього просто натисніть на кнопку «Запис», або скористайтеся меню «Інструменти – Записати образ CD».

запустите запись диска

Далі з’явиться вікно запису диска. Тут потрібно тільки запустити процес запису натисненням на кнопку «Записати».

нажмите на кнопку Записать

Після того, як програма UltraIso завершить запис диска, ви отримаєте завантажувальний диск з Windows 10.