Як записати образ Windows 7 на флешку через UltraISO

58

Сучасні ноутбуки все рідше оснащуються пристроєм для роботи з компакт-дисками. А таких пристроях як ультрабуки і нетбуки дисководи взагалі не зустрічаються. Відмова від дисковода дозволяє зробити мобільний пристрій більш легким і більш тонким. Але, при цьому користувачі стикаються з деякими труднощами в роботі. Наприклад, для того щоб встановити Windows 7 на пристрій без дисковода, доводиться створювати завантажувальні флешки. У даному матеріалі ми розповімо про те, як записати образ Windows 7 на флешку через UltraISO.

Крок № 1. Відкрийте образ Windows 7 в програмі UltraISO.

Для того щоб записати образ Windows 7 на флешку через програму UltraISO вам потрібно спочатку відкрити цей образ. Для цього запустіть UltraISO, відкрийте меню «Файл» і виберіть там пункт «Відкрити».

В результаті перед вами з’явиться стандартне діалогове вікно для вибору файлу. Тут вам потрібно вибрати ISO файл з образом Windows 7, який ви хочете записати на флешку.

выберите ISO файл с образом Windows 7

Після цього в інтерфейсі UltraISO з’являться файли вибраного образу диска. Дані файли краще не чіпати, інакше завантажувальна флешка може не працювати.

файлы из выбранного образа диска

Крок № 2. Підключаємо флешку до комп’ютера і запускаємо запис образу Windows 7.

Далі вам необхідно підключити до комп’ютера флешку, на яку ви плануєте записувати образ Windows 7 через UltraISO. Для цього просто підключіть флешку до будь-якого USB порту і дочекайтеся, поки система її визначить. Після підключення флешки поверніться до програми UltraISO. Тепер вам потрібно відкрити меню «Самозавантаження» і вибрати пункт «Записати образ Жорсткого диска».

выберите пункт Записать образ Жесткого диска

Після цього відкриється вікно для запису образу диска. Тут вам необхідно вибрати флешку, на яку ви хочете записати образ Windows 7. Виберіть потрібну флешку, і натисніть на кнопку «Записати».

выберите флешку, на которую вы хотите записать Windows 7

Після цього програма UltraISO попередить про видалення всіх даних з флешки і в разі згоди користувача, почне запис образу Windows 7 на флешку.

Крок № 2. Дочекайтеся, поки UltraISO закінчить запис образу.

Тепер вам залишилося дочекатися, поки UltraISO запише образ Windows 7 на флешку. Зазвичай це займає всього кілька хвилин.

Дождитесь, пока UltraISO закончит запись

Після завершення запису, завантажувальна флешка з Windows 7 буде готова.

До речі, рекомендуємо ознайомитися зі статтею про запису образу на диск за допомогою UltraISO.