Як записати образ на диск через UltraIso

57

Компакт диски все більше витісняються флешками та іншими накопичувачами інформації, але вони все ще використовуються. Тому дуже важливо вміти ними користуватися. У цьому матеріалі ми розповімо про те, як записати образ на диск через UltraIso.

Крок № 1. Відкрийте образ диска через програму UltraIso.

Якщо ви хочете записати образ на диск через UltraIso, то перше, що вам потрібно зробити, це запустити UltraIso і відкрити образ диска. Для цього натисніть на кнопку «Відкрити», яка знаходиться на панелі з інструментами.

Також ви можете відкрити образ за допомогою меню «Файл – Відкрити».

Откройте образ диска

Після цього з’явиться стандартне діалогове вікно для вибору файлів. Тут просто виберіть файл образу диска, який ви хочете записати, і натисніть на кнопку «Відкрити».

Откройте образ диска

В результаті описаних вище дій, вміст вибраного вами образу диска повинно відображатися у вікні програми UltraIso.

содержимое образа диска в UltraIso

Крок № 2. Запустіть запис образу.

Далі потрібно просто запустити запис образу. Для цього натискаємо на кнопку «Записати образ CD», яка знаходиться на панелі інструментів.

Запустите запись образа

Також ви можете запустити запис образу за допомогою меню «Інструменти – Записати образ CD» або за допомогою клавіші F7 на клавіатурі.

Запустите запись образа

У результаті з’явиться вікно для запису образу на диск. На цьому етапі потрібно просто вставити диск в дисковод (якщо диск ще не вставлений) і натиснути на кнопку «Запис».

Запустите запись образа

Якщо у вас одноразовий або чистий диск, то запис почнеться відразу. Якщо ж ви використовуєте диск і на ньому є дані, то програма спочатку попросить підтвердити очищення диска. Для того щоб продовжити тут потрібно натиснути на кнопку «Так».

подтвердите очистку диска

Після цього програма почне очищення диска, а після очищення відразу почнеться запис образу на диск.

дождитесь окончания записи диска

Тепер вам залишається тільки дочекатися, поки програма UltraIso запише образ на диск.

Як записати образ на флеш диск через UltraIso

Потрібно додати, що за допомогою програми UltraIso ви також можете записувати образи дисків на флеш накопичувачі. Для цього вам потрібно відкрити образ диска в програмі UltraIso (так як це описано в кроці № 1), а потім відкрити меню «Самозавантаження – Записати образ Жорсткого диска»

запись образа на флеш диск

У результаті з’явиться вікно для запису образів на флеш диски. В даному вікні потрібно вибрати флешку, яку ви хочете ісползовать для запису і натиснути на кнопку «Запис».

запись образа на флеш диск

Після цього програма UltraIso попередить про видалення старих даних з флешки. Для того щоб продовжити потрібно натиснути на кнопку «Так».

предупреждение об удалении данных с флешки

Після цього почнеться процес запису образу на флеш-диск.