Як записати музику на диск

66

З поширенням Інтернету і ємних флеш-накопичувачів необхідність записувати музику на диск майже зникла. Тому не дивно, що багато користувачів просто не знають, як записати музику на диск. В даному матеріалі ми розглянемо цю проблему, а також познайомимося з програмою CDBurnerXP.

CDBurnerXP – програма для запису дисків. Вона хороша тим, що вона повністю безкоштовна. При цьому вона володіє інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом в стилі Nero, а також усіма необхідними функціями. Завантажити програму можна на офіційному сайті.

Запис музики на диск у форматі Audio CD

Якщо ж вам потрібно записати Audio CD (або Audio DVD), то відразу після запуску програми CDBurnerXP вибирайте режим «Аудіодиск».

У режимі «Аудіодиск» можна створити Audio CD з звичайних MP3 файлів. Зараз більшість плеєрів підтримують читання MP3 файлів з диска, але все ще можна зустріти програвачі які працюють тільки з Audio CD. Наприклад, такі програвачі можна зустріти в автомобілях.

Отже, запускаємо режим «Аудіодиск» в програмі CDBurnerXP.

Запись музыки на диск в формате Audio CD

Поле запуску режиму «аудіодиск» перед вами відкриється вікно для формування проекту запису диска. Для того щоб записати музику на диск перетягніть MP3 в нижню частину вікна (туди де висить напис «Перетягніть сюди файли»).

Після того, як ви перетягнули файли в нижню частину вікна, внизу повинна з’явитися смужка з кількістю хвилин.

Запись музыки на диск в формате Audio CD

Ємність аудіодиску вимірюють у хвилинах. На Audio CD можна записати максимум 80 хвилин музики. При цьому кількість композицій, які можуть поміститися на диск, залежить від їх довжини. Іншими словами, сумарна довжина композицій не повинна перевищувати 80 хвилин.

Після того як ви перетягнули MP3 файли в програму, можна приступати до запису. Для цього натискаємо на кнопку «Записати».

Запись музыки на диск в формате Audio CD

Далі перед вами відкриється вікно, в якому можна вибрати швидкість запису диска, а також деякі інші параметри.

Запись музыки на диск в формате Audio CD

Для того щоб запустити процес запису – тиснемо на кнопку «Записати диск». По закінченню процесу запису ви отримаєте готовий до використання аудіодиск.

Запис музики на диск у форматі MP3

Якщо ви хочете записати музику на диск в форматі MP3, то при запуску програми CDBurnerXP вам потрібно вибрати режим «Диск».

Запись музыки на диск в формате MP3

Після запуску режиму «Диск з даними» ви побачите вікно, розділене на 4 частини.

Запись музыки на диск в формате MP3

У праву нижню частину вікна потрібно перетягнути MP3 файли, які ви хочете записати на диск.

Запись музыки на диск в формате MP3

Після додавання файлів у нижній частині вікна з’явиться смужка, яка інформує про розмір файлів, які ви хочете записати на диск.

Коли всі файли додано можна починати запис музики на диск. Для цього натискаємо на кнопку «Записати».

Запись музыки на диск в формате MP3

Далі перед вами відкриється вікно в якому можна вибрати швидкість запису диска і деякі інші параметри.

Запись музыки на диск в формате MP3

Для того щоб запустити процес запису музики на диск натисніть на кнопку «Записати диск». Після закінчення запису ви отримаєте диск з музикою у форматі MP3.