Як записати ISO образ на диск DVD

65

Ми вже говорили про те, як створити ISO образ диска. У цій статті мова піде про те, як записати ISO образ на диск. Часто ISO образи використовуються не тільки для того, щоб монтувати їх в системі, але і як зручно засіб для копіювання дисків.

Для того щоб записати ISO образ на диск знадобиться програма для запису дисків. Таких програм досить багато ми розглянемо лише кілька безкоштовних рішень, які допоможуть нам записати ISO образ на диск DVD або CD.

Популярні програми для запису ISO образів на диск DVD

ImgBurn

Однією з кращих безкоштовних програм для запису дисків є утиліта ImgBurn. Дана програма володіє простим і інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. При цьому ImgBurn оснащена усіма основними функціями, необхідними для роботи з дисками. Так, дана програма вміє: створювати ISO образи, записувати ISO образи на DVD диск, створювати ISO образи з файлів, записувати звичайні файли на диск і перевіряти диски.

как записать iso образ на диск

Для того щоб записати ISO образ на диск, запустіть цю програму і натисніть на кнопку «Write image file to disk».

как записать iso образ на диск

Після цього у вікні необхідно вказати розташування ISO образу, який необхідно записати, а також швидкість запису і кількість копій. Коли всі необхідні налаштування зроблені, можна запускати запис. Для цього натисніть на іконку в нижній частині вікна.

CDBurnerXP

Другий програмою для запису дисків, яку ми розглянемо, є безкоштовна програма CDBurnerXP. Дана програма має інтерфейс схожий з інтерфейсом такої популярної програми для запису дисків Nero. Тому якщо ви раніше використовували Nero, розібратися з CDBurnerXP не складе праці. Програма CDBurnerXP вміє записувати файли, образи дисків, аудіо диски, копіювати диски, а також виконувати очищення перезаписуваних дисків.

как записать iso образ на диск

Як і в попередньому випадку, записати ISO образ на диск за допомогою програми CDBurnerXP дуже просто. Після запуску програма необхідно вибрати пункт «Записати ISO образ». Далі перед вами відкриється вікно запису образів дисків. Тут необхідно вказати розташування ISO образу, який ви хочете записати, а також інші настройки. Для того щоб почати запис, натисніть на кнопку «Записати на диск».

Сподіваюся ця стаття допомогла вам розібратися з тим, як записати ISO образ на диск за допомогою безкоштовних програм.