Як закрити програму в Windows 8

115

Основним нововведенням в Windows 8 є так званий Metro-інтерфейс, в народі іменований просто плитковим інтерфейсом. Ми вже розповідали про те, як з допомогою Metro-інтерфейсу запустити Панель управління або вимкнути комп’ютер. Зараз мова піде про те, як закривати додатки в Windows 8.

Оскільки плитковий інтерфейс Windows 8 розроблений для використання в першу чергу на екранах з сенсорним управлінням, процес закриття програм оптимізований саме під таку модель використання. Звичних для користувачів «червоних хрестиків» тут просто немає і закривати такі програми за допомогою мишки не дуже зручно. У даній статті ми розглянемо кілька способів закриття програм у Windows 8 (плитковий інтерфейс).

Найпростішим способом закриття програми в Windows 8 є стягування програми вниз екрану. Для цього підведіть курсор мишки до верхнього краю екрану, поки не з’явиться курсор у вигляді руки. Далі затисніть ліву кнопку миші і потягніть додаток вниз до нижнього краю екрану. За допомогою цього не складного руху ви закриєте програму.

Також закривати програми можна за допомогою панелі з відкритими вікнами, розташованої на лівому краї екрана. Для того щоб запустити цю панель використовуйте комбінацію клавіш Windows+Tab або наведіть мишку в лівий верхній кут. Після цього достатньо клікнути правою кнопкою мишки по відкритого вікна і вибрати пункт Close (Закрити).

Как закрыть программу в Windows 8

Крім цього для закриття програм у Windows 8 (Metro-інтерфейс) працює і звична комбінація клавіш Alt+F4. Якщо ви звикли працювати з клавіатурою, ніж з мишкою даний спосіб буде для вас більш зручним.