Як зайти на сайт заблокований

40

Існують безліч ситуацій, коли ви можете зіткнутися з тим, що доступ до деяких сайтів заблокований. Наприклад, деякі роботодавці блокують доступ до соціальних мереж і розважальним сайтам, для того щоб працівники не відволікалися від своїх обов’язків. Аналогічна ситуація зустрічається і в навчальних закладах. У даній статті ми розповімо про те, як зайти на заблокований сайт, обійшовши блокування.

Варіант № 1. Зайти на заблокований сайт за допомогою перекладача Google.

Компанія Google пропонує безкоштовний онлайн перекладач, який доступний за адресою translate.google.com. Головною особливістю даного перекладача є те, що з його допомогою можна перекладати не тільки текст, але і цілі веб-сторінки.

Для того щоб перекласти веб-сторінку досить ввести її адресу в полі для перекладу і натиснути на кнопку перекласти. Після цього загрузиться зазначена веб-сторінка з вже перекладеним текстом.

Як правило, доступ до ресурсів Google не блокують, тому дану особливість перекладача Google можна використовувати для доступу до заблокованих сайтів. Введіть адресу заблокованого сайту у вікно перекладача і натисніть на кнопку «Перевести» або клікніть по посиланню, яка з’явиться в правій частині сторінки.

Коли сайт завантажиться, ви зможете працювати з ним як зазвичай. Всі посилання будуть працювати, і ви зможете переходити на інші сторінки сайту.

Варіант № 2. Відкрити заблокований сайт за допомогою анонімайзерів.

Анонімайзери це сайти, які дозволяють приховано переглядати інші веб-сайти, граючи роль посередника між вами і кінцевим сайтом. У цілому цей спосіб дуже схожий на попередній. Ви заходите на сайт анонімайзера, вводите адресу сайту потрібно і тиснете на кнопку «Перейти». Після цього завантажується вам потрібна сторінка.

Анонимайзер

Найбільш популярні анонімайзери:

  • http://anonymouse.org/anonwww.html
  • http://www.proxyforall.com/
  • http://hidemyass.com/
  • http://proxyeye.com

Варіант № 3. Переглянути заблокований сайт за допомогою кешу пошукових систем.

Всі пошукові системи зберігають кеш версію проіндексованих сторінок. Цю особливість можна використовувати для того, щоб отримати доступ до заблокованих сайтів.

кэш поисковой системы

Введіть пошуковий запит, який приведе вас до потрібної сторінки, після цього у видачі пошуковика потрібно відкрити збережений кеш. У Goole ця функція називається «Збережена копія» в пошуковій системі Яндекс просто «Копія».