Як заблокувати сайт в Google Chrome

745

Необхідність заблокувати доступ до сайту може виникнути в різних ситуаціях. Наприклад, батьки можуть обмежувати доступ дітей до деяких сайтів. Крім цього блокування сайтів можна використовувати для підвищення власної ефективності. Якщо ви не зможете відвідувати улюблені розважальні сайти та соціальні мережі, то ви зможете виконати більше роботи за менший час.

В одній з наших статей ми вже розповідали про те, як заборонити доступ до сайту. Але, методи, описані в цій статті досить складні. В цей раз ми розповімо про те, як заблокувати сайт в Google Chrome.

Блокування доступу до сайтів — досить поширена завдання. Тому не дивно, що для її рішення створено чимало розширень для браузера Google Chrome. В даному матеріалі ми розглянемо розширення під назвою Block site від wips.com. Його можна завантажити з магазину розширень.

Після того як ви скачали і встановили розширення Block site потрібно перейти в його налаштування, для того щоб ввести адреси сайтів, які ви хочете заблокувати. Для цього відкрийте меню браузера Google Chrome і оберіть пункт «Інструменти — Розширення».

Після цього в списку встановлених розширень потрібно знайти розширення Block site і клікнути на посилання «Налаштування».

Как заблокировать сайт в Google Chrome - настройки расширения

Далі перед вами відкриється вікно з налаштуваннями розширення Block site, тут можна заблокувати сайт в Google Chrome.

Как заблокировать сайт в Google Chrome - блокируем сайт

Для того щоб заблокувати сайт, його потрібно ввести в поле «List of blocked sites» і натиснути на кнопку «Add page». Після цього сайт з’являється в списку заблокованих сайтів, який знаходиться трохи нижче.

Крім простого блокування всього сайту ви можете заблокувати окрему сторінку. Для цього достатньо просто ввести її і натиснути на кнопку «Add page». В цьому випадку доступ до цієї сторінки буде заблокований, тоді як інші сторінки сайту будуть працювати.

Також тут ви можете налаштувати перенаправлення з заблокованих сайтів. Щоб використовувати цю можливість введіть адресу сайту, на який ви хочете перенаправити користувача у полі «Default redirect page» — щоб перенаправляти користувачів з усіх заблокованих сторінок, або в полі «redirect to» — для того, щоб перенаправляти користувачів тільки з однієї конкретної сторінки.