Як заблокувати рекламу на сайтах

70

Дуже часто реклама на сайтах буває дуже нав’язливою і відволікає від змісту самої статті. Вплывающие банери посередині сторінки, причому часто зі звуком, дуже заважають працювати і переглядати веб-сторінки. Тому багатьох цікавить, як заблокувати рекламу на сайтах. У даній статті ми розглянемо ряд плагінів для популярних браузерів, які дозволяють блокувати нав’язливу рекламу в Мережі.

Блокуємо рекламу в браузері Google Chrome

AdBlock (https://chrome.google.com/webstore/detail/adblock/gighmmpiobklfepjocnamgkkbiglidom)

Популярне розширення для блокування відео-банерів, флеш-банерів, текстової реклами та інших видів реклами. Крім цього AdBlock дозволяє створювати власні фільтри для блокування реклмы, а також створити список винятків.

Adblock Plus (https://chrome.google.com/webstore/detail/adblock-plus/cfhdojbkjhnklbpkdaibdccddilifddb)

Ще одне популярне розширення для блокування реклами. Adblock Plus дозволяє видалити практично всі види реклами в інтернеті. Як і попереднє розширення Adblock Plus дозволяє користувачеві створювати власні фільтри для реклами. Також є можливість додати сайти в білий список. На сайтах з цього списку реклама буде працювати як звичайно.

Блокуємо рекламу в браузері Mozilla Firefox

Adblock Plus (https://addons.mozilla.org/ru/firefox/addon/adblock-plus/)

Потужний плагін для блокування реклами. Є можливість створювати власні фільтри. Є версією вже описаного платина для браузера Google Chrome.

Flashblock (https://addons.mozilla.org/ru/firefox/addon/flashblock/)

Популярний плагін для блокування флеш-банерів. Flashblock видаляє всю флеш анімацію на сторінці.

Блокуємо рекламу в Internet Explorer 9

У браузері Internet Explorer 9 вже вбудований компонент для блокування реклами і інших небажаних елементів на веб-сторінках.

Все що вам потрібно зробити, це перейти на сторінку http://dayngo.com/static/filter.html і завантажити список з фільтрами. Для цього натисніть на посилання ADD TPL навпроти списку RU AdList і погодьтеся на його установку.