Як вимкнути компютер в Windows 8

33

З виходом операційної системи Windows 8 багато звичні дії з управління операційною системою потрібно виконувати по-новому. Наприклад, користувачі часто не знають, як вимкнути комп’ютер в Windows 8. У даній статті ми розповімо про те, як вимикати і перезавантажувати комп’ютер Windows 8, а також про те, як прискорити і спростити цей процес.

Для того щоб перезавантажити або вимкнути комп’ютер в Windows 8 потрібно виконати ряд дій.

  • Поведіть мишкою в нижній правий кут екрану, і зачекайте, поки з’явиться бічне меню з іконками.
  • Тут виберіть пункт Settings (Налаштування). Далі потрібно клацнути на іконці Power.
  • Після цього з’явиться невелике меню з двома пунктами: Shut down і Reset (Виключити і перезавантажити).
как выключить компьютер в Windows 8

Для того щоб спростити процес вимикання комп’ютера ви можете використовувати спеціальний ярлик. Для цього в режимі звичайного інтерфейсу клацніть правою кнопкою мишки на робочому столі і виберіть пункт «Створити ярлик». Введіть команду shutdown.exe -s -t 00, натисніть Next та введіть ім’я ярлика.

Все, ярлик для вимикання комп’ютера в Windows 8 створений і готовий до використання. Для того щоб зробити його більш наочним ви можете змінити його іконку. Для цього клікніть по ньому правою кнопкою мишки і виберіть Властивості (Properties). У вікні, натисніть на кнопку «Змінити іконку» і виберіть підходящу.

как выключить компьютер в Windows 8    как выключить компьютер в Windows 8

Також ви можете запускати цей ярлик не тільки зі звичайного інтерфейсу, але і з меню Пуск (плитковий інтерфейс). Для цього клікніть правою кнопкою мишки і виберіть пункт Pin to Start (Закріпити в меню Пуск). Після цього цей ярлик буде закріплений в меню Пуск.