Як видалити таблицю в Word

88

Якщо вам доводиться багато працювати з текстовими документами, то ви напевно знаєте, як видалити таблицю в Word. Але, для тих користувачів, які стикаються з набором тексту тільки час від часу, ця проста процедура може викликати деякі труднощі.

Проблема в тому, що таблиця не видаляється звичним способом за допомогою клавіші DELETE. Якщо виділити таблицю і натиснути на клавішу DELETE, то Word видалить тільки вміст таблиці. В той час, як сама таблиця залишиться. Якщо ви зіткнулися з подібною проблемою і не можете видалити таблицю, то пропонуємо вам ознайомитися з цією статтею. Тут ви зможете знайти відразу кілька простих рішень даної проблеми.

Видалення таблиці за допомогою клавіші BACKSPACE

Напевно, найбільш простий спосіб видалити таблицю в Ворді, це скористатися клавішею BACKSPACE. Ця клавіша знаходиться одразу над клавішею Enter і зазвичай на ній намальована довга стрілка вліво. Для того щоб скористатися цим способом , просто виділіть всю таблицю мишкою і натисніть на клавішу BACKSPACE. Це миттєво видалить всю таблицю і вирішить вашу проблему. При цьому даний спосіб однаково добре працює як в старому Word 2003, так і в нових Word 2007, 2010, 2013 і 2016.

Видалення таблиці за допомогою вкладки Макет

Також ви можете видалити таблицю з допомогою інструментів на вкладці «Макет». Для цього встановіть курсор всередину таблиці, яку ви хочете видалити, і перейдіть на вкладку «Макет». Тут потрібно натиснути на кнопку «Видалити» і вибрати пункт «Видалити таблицю». Даний спосіб видалення буде працювати у всіх версіях текстового редактора Word починаючи з 2007.

удаление таблицы в Word 2007

Але, якщо вас Word 2013 або 2016, то ви можете видалити таблицю більш простим способом. Просто натисніть правою кнопкою мишки по таблиці і в контекстному меню виберіть «Видалити – Видалити таблицю».

удаление таблицы в Word 2013

Як видалити таблицю в Word залишивши текст

Текстовий редактор Word 2007, 2010, 2013 і 2016 дозволяє видалити таблицю при цьому залишивши текст в документі. Щоб скористатися цією функцією встановіть курсор всередину таблиці, перейдіть на вкладку «Макет» і натисніть на кнопку «Перетворити в текст».

преобразование таблицы в текст

Після цього з’явиться спливаюче вікно, в якому потрібно вибрати спосіб поділу тексту і натиснути на кнопку «Ok».

выбор разделителя для таблицы

Таким чином можна швидко видалити будь-яку таблицю, залишивши її текст всередині документа.