Як видалити програму Windows 8

164

Ми вже писали про те, як видаляти програми в операційній системі Windows 7, але з Windows 8, інтерфейс зазнав значні зміни. З-за цього видалення програм в Windows 8 нерідко викликає труднощі у користувачів. У даній статті ми спробуємо вирішити цю проблему і розповімо про те, як видаляти програми в Windows 8.

Видалення програм в Windows 8 відбувається точно також як і в Windows 7. Для того щоб видалити програму вам необхідно відкрити вікно «Програми та компоненти». У Windows 8 отримати доступ до цього вікна можна кількома способами:

  • Через Панель управління. Для того щоб отримати доступ до цього вікна необхідно відкрити Панель управління Windows 8 і перейти в розділ «Програми – Програми та компоненти».

  • Через меню «Виконати». Ви можете відкрити меню «Виконати» і ввести команду «appwiz.cpl».

меню Выполнить

  • Через пошук на стартовому екрані. Ви можете відкрити стартовий екран і ввести в пошук «Програми та компоненти». Після цього система запропонує вам відкрити дану програму.

поиск на стартовом экране

Після того як ви відкрили вікно «Програми та компоненти» ви можете приступати до видалення програм з Windows 8.

удаляем программу в Windows 8

Все що вам потрібно зробити для того щоб видалити програму це виділити її у списку програм і натиснути на кнопку «Видалити». Якщо програм багато, і ви не можете знайти потрібну вам програму, то ви можете скористатися пошуком. Пошукова форма знаходиться у верхньому правому куті вікна.

Також потрібно відзначити, що в Windows 8 програми можна видаляти прямо зі стартового екрану. Для цього потрібно клікнути правою кнопкою мишки по плитці програми. Після цього в нижній частині екрану з’явиться спливаюче меню, в якому потрібно натиснути на кнопку «Видалити».

удаление программ со стартового экрана в Windows 8

Далі операційна система Windows 8 попередить про видалення програми. Натискаємо на кнопку «Видалити».

подтверждаем удаление программы

Все, цих дій достатньо для того щоб видалити програму зі стартового екрану в Windows 8.

Якщо ви спробуєте таким способом видалити програму, яка не має своєї плитки, а просто закріплена на стартовому екрані, то операційна система перенесе вас у вікно «Програми та компоненти».

Також рекомендуємо ознайомитися зі статтею в якій ми розглянули проблему не віддаляються програм.