Як видалити програму Windows 7

122

Багатьох користувачів цікавить, як видалити програму Windows 7. Встановити програму дуже просто і з цим, як правило, не виникає проблем. Проте видалення багатьох ставить у глухий кут, і користувачі біжать на форуми питати, як видалити програму.

Самим простим і швидким способом видалити непотрібну програму в Windows 7 є меню «Пуск». Більшість програм, які встановлюються на комп’ютер, створюють в меню «Пуск» папку з ярликами для запуску. При цьому найчастіше крім самого ярлика для запуску програми у тій же папці можна також знайти ярлик для видалення програми. Як правило, такий ярлик називається «Unistall». См. скріншот.

как удалить программу

Однак далеко не всі розробники програмного забезпечення дбають про те, щоб програму можна було видалити з меню «Пуск». Якщо ви не можете знайти ярлик «Unistall» програму доведеться видаляти через панель управління. Для цього пройдіть по такому шляху: Пуск – Панель управління – Програми – Видалення програми.

Тут ви зможете побачити весь список програм, встановлених на вашому комп’ютері. Для того щоб видалити програму клікніть правою кнопкою миші і виберіть пункт видалити.

как удалить программу

Якщо вам не вдається знайти в списку необхідну програму, можете скористатися пошуком, який розміщений в верхньому правому кутку вікна.

До речі, рекомендуємо ознайомитися з нашою статтею про те, що робити, якщо програма не видаляється.