Як видалити папку, яка не видаляється

64

Видалення файлів і папок, це досить проста процедура, яка не викликає ніяких складнощів навіть у початківців користувачів. Однак іноді трапляються ситуації, коли папки не видаляються. У даній статті ми розповімо про те, як видалити папку, яка не видаляється.

Спосіб № 1. Закрити програму, яка використовує файли з цієї папки.

Якщо ви намагаєтеся видалити папку, але вона не віддаляється, то перше, що треба перевірити, чи це запущені програми. Цілком можливо, одна із запущених програм зараз працює з файлами з папки. Зазвичай в таких випадках з’являється повідомлення «Операція не може бути завершена, оскільки ці папки або файли, відкриті в іншій програмі».

Якщо у вас є підозри, що програма може використовувати файли з цієї папки, то таку програму потрібно закрити. Після чого потрібно повторно спробувати видалити папку.

Окремо потрібно сказати про антивірусах. Не рідко антивіруси блокують файли, які викликають у них підозри. Такі файли можна відкрити або видалити. Якщо ви спробуєте видалити папку, у якій перебуває такий файл, то у вас нічого не вийде. Для того щоб видалити заблокований антивірусом файл потрібно призупинити захист антивірусу.

Спосіб № 2. Перейменувати папку.

Ще один простий спосіб це перейменування папки. Не рідко система не дозволяє видаляти папки, але дозволяє її перейменувати. При цьому після перейменування ви можете її видалити.

Спосіб № 3. Відключити комп’ютер від мережі.

Якщо файли з папки використовуються іншими користувачами по локальній мережі, то ви не зможете видалити папку, у якої вони знаходяться. Для того щоб вирішити цю проблему можна просто відключити комп’ютер від мережі, після чого видалити папку.

Спосіб № 4. Використовувати обліковий запис адміністратора.

Для видалення деяких файлів і папок, необхідні права адміністратора. Якщо система повідомляє, що у вас недостатньо прав, то вам потрібно увійти в обліковий запис адміністратора і ще раз спробувати видалити папку.

Спосіб № 3. Перезавантажити комп’ютер.

Якщо попередні способи не спрацювали, то просто перезавантажте комп’ютер. У більшості випадків після перезавантаження заблоковані файли і папки без проблем видаляються.

Спосіб № 4. Видалити папку за допомогою спеціальної програми.

Існують програми для видалення заблокованих файлів і папок. Найбільш популярними програмами такого роду є Unlocker, IObit Unlocker, LockHunter. Виберіть одну з цих програм і спробуйте видалити папку з її допомогою.

Спосіб № 2. Видалити папку через Безпечний режим.

Також ви можете запустити комп’ютер у Безпечному режимі. В безпечному режимі запускаються тільки самі необхідні компоненти операційної системи. Тому в Безпечному режимі, швидше за все, її не буде заблокована і ви зможете її видалити.