Як видалити файли запресовані

39

Не рідко при видаленні документів або будь-яких даних користувачі стикаються з тим, що той чи інший файл не хоче видалятися. При спробі позбавитися від непотрібних даних операційна система повідомляє про помилку, і файл залишається на місці. У цьому матеріалі ми розповімо про те, як видалити запресовані файли.

Спосіб № 1. Закрийте всі програми і спробуйте ще раз.

Якщо документ не хоче йти, то перше, що потрібно зробити, це закрити всі програми і повторити спробу. Запущені програми можуть використовувати документ і тим самим його блокувати. Закривши всі програми, ви зніміть блокування і зможете виконати видалення.

Спосіб № 2. Зупиніть роботу антивіруса.

Антивіруси не рідко блокують документи, які можуть бути заражені вірусами. У деяких випадках такі файли можна не тільки відкрити, але і видалити. Зупиніть роботу антивіруса і повністю вивантажите його з пам’яті. Після цього повторіть спробу знищення документа. Цілком імовірно, що без антивіруса проблема просто зникне.

Спосіб № 3. Увійдіть під обліковим записом адміністратора.

У деяких випадках документ може видалити тільки адміністратор. Тому якщо ви використовуєте обліковий запис користувача, увійдіть в систему як адміністратор і повторіть спробу.

Спосіб № 4. Перезавантажте комп’ютер.

Якщо просте закриття програм не дозволяє видалити документ, то спробуйте перезавантажити комп’ютер. Не рідко після перезавантаження блокування знімається і запресовані файли можна без проблем видалити.

Спосіб № 5. Вимкніть комп’ютер від локальної мережі.

Також документ може блокуватися, якщо він використовується іншими користувачами по локальній мережі. Тому якщо є ймовірність, що документ використовується по мережі, то вимкніть локальну мережу і спробуйте видалити неудаляемый файл ще раз.

Спосіб № 6. Завантажте комп’ютер у безпечному режимі.

Запустіть комп’ютер у безпечному режимі. У цьому режимі завантажуються тільки самі необхідні компоненти операційної системи. У той час як сторонні програми, які можуть блокувати документи, які не запускаються. Завдяки цьому в безпечному режимі можна позбутися практично від будь-яких файлів.

Спосіб № 7. Скористайтеся програмою Unlocker.

Якщо жодні з попередніх способів видалення неудаляемых файлів не працюють, то ви можете скористатися програмою Unlocker. Дана програма дозволяє розблокувати і видалити будь неудаляемый файл.

Встановіть програму і натисніть правою кнопкою мишки по документу, який ви намагаєтеся видалити. В меню повинен з’явитися пункт «Unlocker».

Після вибору цього пункту перед вами відкриється вікно програми Unlocker. Тут ви зможете побачити процес, який блокує ваш документ.

Далі потрібно виділити процес в списку і натиснути на кнопку «Розблокувати». Після цього потрібно повторити спробу знищення документа.