Як видалити драйвера відеокарти

142

Перед установкою нової відеокарти рекомендує видалити старі драйвери. Це роблять для того, щоб установка нових драйверів пройшла без ускладнень. Якщо вас цікавить, як видалити драйвера від відеокарти, то ви потрапили за адресою. У даній статті ми розглянемо два способи видалення старих драйверів від відеокарти.

Як видалити драйвера від відеокарти через Диспетчер пристроїв

Перший спосіб видалення драйверів, це видалення через Диспетчер пристроїв. Для того щоб відкрити Диспетчер пристроїв клікніть правою кнопкою миші по іконці «Мій комп’ютер» і відкрийте пункт «Властивості». Після цього перед вами з’явиться вікно під назвою «Перегляд основних відомостей про вашому комп’ютері. В цьому вікні потрібно натиснути на посилання «Диспетчер пристроїв».

Також ви можете скористатися пошуком в меню Пуск або на стартовому екрані Windows 8. Просто введіть в пошук фразу «Диспетчер пристроїв» і відкрийте знайдену програму.

Після цього вам необхідно знайти розділ «Відеоадаптери», відкрити його і натиснути правою кнопкою по вашій відеокарті. Після цього з’явиться контекстне меню у якому потрібно вибрати пункт «Властивості».

Диспетчер устройств

Далі перед вами повинно відкритися вікно з властивостями вашої відеокарти. Тут потрібно перейти на вкладку «Драйвер» і натиснути на кнопку «Видалити».

удаления драйвера видеокарты

Після цього запуститься процес видалення драйверів від відеокарти. Дочекайтеся закінчення видалення і перезавантажте комп’ютер.

Як видалити драйвера відеокарти через Панель управління

Також ви можете видалити драйвера відеокарти через Панель управління. Для цього відкрийте Панель управління і перейдіть в розділ «Видалення програм».

Панель управления

Після цього перед вами з’явиться список встановлених на комп’ютері програм. Тут потрібно знайти драйвера від вашої відеокарти. Простіше всього це зробити, скориставшись пошуком. Введіть в пошук назву виробника вашої відеокарти, і ви швидко знайдете потрібний дравер.

поиск драйверов видеокарты

Далі потрібно натиснути правою кнопкою по знайденому драйверу і вибрати пункт меню «Змінити».

контекстное меню драйвера

Після цього відкриється інсталятор драйвера. Тут потрібно вибрати функцію видалення і слідувати подальшим інструкціям інсталятора.

удаление драйвера видеокарты

Після видалення драйвера відеокарти не забудьте перезавантажити комп’ютер.

До речі, у нас є окремі статті про те, як видалити драйвер відеокарти AMD Radeon і відеокарти NVIDIA GeForce GTX. Рекомендуємо ознайомитися.