Як вибрати веб-камеру

72

З появою широкосмугового Інтернету у більшої частини користувачів комп’ютерів виникла необхідність у використанні веб-камер. Зараз у магазинах можна знайти величезну кількість різноманітних веб-камер. У даній статті ми розповімо про те як вибрати веб-камеру.

В першу чергу слід звертати увагу на дозвіл відео, яке можна отримати з веб-камери. Сучасні веб-камери можуть видавати дозвіл 640?480 до 1920?1080. Тут працює принцип-чим більше тим краще. Але не варто женуться за максимальною роздільною здатністю, особливо якщо у вас не занадто висока швидкість Інтернету.

Далі потрібно звернути увагу на частоту кадрів. У деяких найдешевших веб-камерах вона може становити 15 кадрів в секунду. Відео з такої камери не буде плавним. Для отримання більш якісної картинки краще купувати веб-камери, які можуть видавати 30 кадрів в секунду.

Якщо ноутбук не має вбудованого мікрофона, то потрібно вибирати веб-камеру, яка має мікрофон.

Але як же без кріплення? Якщо веб-камера купується для ноутбука (всі сучасні версії ноутбуків мають вбудовані веб-камери), то буде корисно придбати такий варіант, який має спеціальну пластикову прищіпку, що встановлюється за поверхню монітора. В інших випадках можна (і потрібно) купувати версії, мають пластикову або металеву ніжку.