Як вибрати планшет для Інтернету

100

Як вибрати планшет для інтернету? Таке запитання можна почути досить часто. Всі розуміють, що працювати з планшетом досить складно, комп’ютерні ігри цікавить далеко не всіх, тому планшетний комп’ютер часто обирають для роботи в Інтернеті.

Може здатися, що для того щоб переглядати веб-сторінки, перевіряти пошту підійде будь-планшет. Але це далеко не так. У даній статті ми детально розповімо про те, як вибрати планшет для Інтернету, а також розглянемо особливості характерні для будь-якого планшетного комп’ютера.

Вибираємо планшетний комп’ютер для Інтернету

Розглянемо основні характеристики, на які слід звернути увагу при виборі планшетного комп’ютера для роботи з Інтернетом.

Діагональ екрану

Для багатьох користувачів, питання, як вибрати планшет для Інтернету, в першу чергу, впирается у вибір діагоналі. Насправді такий підхід не зовсім вірний. Діагональ планшета варто вибирати не залежно від того як вибудете використовувати пристрій (ігри, робота, інтернет), а залежно від того, де ви плануєте його використовувати.

Якщо ви вибираєте планшет для домашнього використання, то краще не економити на своєму зорі і взяти максимально великий екран. З іншого боку, якщо ви плануєте регулярно носити планшетний комп’ютер з собою і використовувати його в «похідних» умовах, то вам буде більш зручний планшет з діагоналлю 7-8 дюймів.

Екран

Картинка на екрані повинна бути чіткою, природного і з хорошими кутами огляду. В більшості випадків в екранах планшетних комп’ютерах використовується IPS-матриця. Тому проблеми з передачею кольору і низькими кутами огляду досить рідкісне явище. А ось на дозвіл екрану варто звернути увагу.

Багато виробників дешевих планшетів встановлюють в свої пристрої матриці з роздільною здатністю 1024х600 пікселів. І це при діагоналі екрану 10 дюймів. Природно на такому екрані картинка не може виглядати досить чіткою. Низький дозвіл буде особливо помітно при читанні текстів і перегляду веб-сторінок.

Для 10-дюймових планшетів оптимальним є дозволом 1920?1080 пікселів і вище. Але, якщо покупка планшета з таким високим дозвіл занадто сильно б’є по кишені, то можна взяти пристрій з роздільною здатністю від 1280?800. Для 7-дюймових пристроїв підійдуть екрани з роздільною здатністю починаючи від 1024?600 пікселів і вище.

Мобільний інтернет

Якщо ви плануєте використовувати планшет поза домашнього або офісного WiFi, то необхідно переконатися, що обрана вами підтримує 3G інтернет. В планшет з підтримкою 3G інтернету можна встановити звичайну сім-карту і підключатися до інтернету скрізь, де є покриття стільникового зв’язку.

Acer Iconia Tab A211 — відмінний планшет для інтернету. Діагональ 10 дюймів, дозвіл 1280?800, підтримка 3G інтернету. Ціна до 400$.

Час автономної роботи

При роботі з Інтернетом в планшетних комп’ютерів, як правило, не виникає проблем з автономністю. Тим не менш, при можливості краще вибрати пристрій з максимально ємною батареєю. Ємність батарей у 10 дюймових моделей становить від 6000 до 10000 маг. У 7 дюймових моделей ємність батареї може становити від 3000 до 4500 мАч.

Архітектура та операційна система

Якщо ви вибираєте планшет для Інтернету, то найкращим вибором для вас буде планшет на базі архітектури ARM і з операційною системою Android або iOS (якщо ви вибираєте iPad). Планшети з ARM-архітектурою відрізняються низьким нагріванням і гарною автономністю.

Зараз на ринку планшетних комп’ютерів з’явилася велика кількість пристроїв на базі операційних систем Windows 8 і Windows 8 RT. Крім цього, починають з’являтися пристрої на базі x86-процесорів (Intel) з операційною системою Android. Поки що такі пристрої знаходяться на початковому етапі розвитку і мають велику кількість недоліків. Тому купувати їх поки рано.