Як вибрати планшет для ігор

128

Покупці планшетів переслідують різні цілі. Хтось купує планшет для Інтернету, хто то для ігор, хтось просто як стильний гаджет для того щоб показати друзям. У даній статті ми розповімо про те, як вибрати планшет для ігор.

Мобільні ігри розвиваються з величезною швидкістю. Ще кілька років тому вони були дуже простими і нагадували комп’ютерні ігри на початку 90-х. Але ситуація швидко змінюється. З кожним роком продуктивність смартфонів і планшетів збільшується в кілька разів. Це дозволяє запускати використовувати все більш складну і вимогливу графіком. Зараз на мобільні платформи переносять навіть деякі повноцінні ігри для ПК.

Вибираємо планшет для ігор

Якщо ви вибираєте планшет для ігор, то вам потрібен максимально потужний пристрій. Для вас, саме продуктивність планшета буде його головною характеристикою. У той час як діагональ екрану, матеріали корпусу і інші характеристики відходять на задній план.

Продуктивність планшета для ігор

Продуктивність планшета залежить від таких компонентів як: процесор, графічний прискорювач і оперативна пам’ять. Розглянемо ці компоненти більш детально.

  • Процесор. Якщо ви вибираєте планшет для ігор, то не варто купувати пристрій, побудоване на нікому не відомому китайському процесорі. Краще віддати переваги процесорам від відомих виробників. Такими процесорами є: Samsung Exynos, Nvidia Tegra і Qualcomm Snapdragon. Чимало важливими характеристиками є кількість ядер і тактові частоти. Тут працює принцип, чим більше, тим краще.
  • Графічний прискорювач. Для того щоб на вашому планшеті не було проблем з запуском ігор потрібно переконатися, що ваш процесор оснащується досить продуктивним графічним прискорювачем. Найбільш популярними графічними прискорювачами є Adreno і Mali. На даний момент актуальними є такі прискорювачі як: Adreno 225, Adreno 3xx, Mali 4xx, Mali 6xx.
  • Оперативна пам’ять. Тут все досить просто. Мінімальним об’ємом оперативної пам’яті можна вважати 1 гб. При можливості краще вибирати моделі з двома гігабайтами пам’яті.

Екран планшета для ігор

Ще одним досить важливим компонентом ігрового планшета є екран.

  • Діагональ екрану сучасних планшетів коливається в діапазоні від 7 до 10 дюймів. Якісь рекомендації по діагоналі планшета дати важко. Тут все залежить від ваших переваг і бюджету, виділеного на купівлю планшета. Адже 10 дюймові планшети коштують у півтора або два рази дорожче аналогічних пристроїв з 7 дюймовим екраном.
  • Дозвіл. Не варто ганятися за занадто великою роздільною здатністю. Планшети з великою роздільною здатністю коштують значно дорожче і при цьому можуть працювати повільніше. Велике дозвіл екрану вимагає використання значних системних ресурсів, що може негативно позначитися на продуктивності планшета в іграх.

Обсяг постійної пам’яті ігрового планшета

Мобільні ігри важать досить багато. Тому для зберігання великої кількості встановлених ігор на вашому планшеті, він повинен оснащуватися достатньою кількістю постійної пам’яті. Мінімальним обсягом пам’яті для цих цілей можна вважати 16 Гб.

Операційна система ігрового планшета

Оскільки ми вибираємо планшет для ігор, і інші особливості операційних систем не розглядаємо, то вибір операційної системи полягає у виборі між магазином додатків iOS і магазином Android. Потрібно визнати, що для iOS існує більше якісних ігор і програм. Тому якщо бюджет дозволяє, то можна сміливо брати iPad. В іншому випадку беріть Android і теж не пошкодуєте.

Що стосується продуктивності iPad, то тут все дуже просто. Планшет Apple iPad 4 оснащується найбільш продуктивним процесором Apple A6X. Тому якщо ви шукайте планшет для ігор, то серед «айпадів» iPad 4 є найоптимальнішим варіантом.