Як вибрати клавіатуру

62

Багато користувачів не надають багато уваги вибору клавіатури. У даній статті ми розповімо про те, як вибрати клавіатуру максимально зручну саме для вас.

Клавіатуру краще вибирати в реальному магазині, а не купувати через інтернет. Ідеальний варіант це магазин, в якому можна помацати клавіатуру. Це дозволить значно краще оцінити клавіатуру.

Для того щоб розібратися з тим, як вибрати клавіатуру потрібно розглянути всі основні типи клавіатур, які є зараз на ринку.

Звичайні клавіатури. Таким терміном можна охарактеризувати всі дешеві клавіатури. Вони коштують до 10 доларів і відмінно справляються зі своїм основним завданням. Такі клавіатури підійдуть людям, які часто проливають на клавіатуру напої.

Геймерські клавіатури. Під це визначення підпадає велика кількість різних клавіатур. Геймерські клавіатури оснащуються додатковими кнопками, підсвічуванням і спеціалізованими драйверами, які дозволяють виконувати тонку настройку пристрою. Крім цього геймерські клавіатури, найчастіше, виконані в яскравих кольорах і з досить агресивним дизайном.

Мультимедійні клавіатури. Мультимедійними клавіатурами називають клавіатури з додатковими засобами керування медіа програвачами. Такі клавіатури дозволяють змінювати гучність, перемикати треки, зупиняти і запускати відтворення одним натисненням на кнопку.

Спеціалізовані клавіатури. Існує велика кількість різних клавіатур призначених для досить вузького кола завдань. Наприклад, клавіатури для дизайнерів або клавіатури для домашнього кінотеатру. Подібні рішення коштують чимало, і знайти їх в магазинах досить складно.

Як вибрати клавіатуру: спосіб підключення

Сучасні клавіатури можуть підключатися за допомогою різних інтерфейсів. Наприклад: радіоканал, Bluetooth, USB або PS/2. Оптимальний варіант підключення для звичайного комп’ютера це USB. Якщо ви хочете мати можливість пересуватися з клавіатурою по кімнаті вибирайте бездротове пристрій. Краще з звичайним радіо модулем, такі клавіатури надійніше своїх Bluetooth аналогів.