Як вставити відео в презентацію PowerPoint

52

При проведенні презентації часто виникає необхідність відтворити невелике відео прямо на слайді PowerPoint. На щастя, реалізувати таку ідею досить просто. У даній статті ми розглянемо відразу два способи, як можна вставити відео в презентацію PowerPoint. Інструкція буде актуальна для PowerPoint 2007, 2010, 2013 і 2016.

Спосіб № 1. Вставка відео з інтернету.

Для того щоб в презентацію PowerPoint вставити відео з Інтернету, вам необхідно спочатку зайти на сайт де опубліковано це відео і знайти там HTML-код для його впровадження. Такий код надається усіма популярними відео сайтами. Наприклад, на сайті Youtube.com для того щоб отримати HTML-код потрібно натиснути на кнопку «Поділитися», а потім вибрати «HTML-код». Після цього з’явиться рядок з HTML-кодом впровадження. Текст із цього рядка потрібно скопіювати для вставки в PowerPoint.

Після того як HTML-код скопійований переходимо в PowerPoint. Тут відкриваємо вкладку «Вставка», натискаємо на кнопку «Відео» і вибираємо «Відео з видеосайта».

меню для вставки видео с видеосайта

Після цього з’явиться вікно для вставки відео. В це вікно, потрібно вставити скопійований раніше HTML-код і натиснути на кнопку «Вставка». В результаті в презентації PowerPoint з’явиться потрібне вам відео з Інтернету.

вставляем HTML код

Потрібно зазначити, що даний спосіб вставки відео в презентацію PowerPoint має ряд недоліків. По-перше, таке відео можна запускати автоматично, відтворення відео буде починатися тільки після натискання на кнопку «Play». Ну а по-друге, для відтворення відео потрібен доступ до Інтернету.

Спосіб № 2. Вставка відео з файлу.

Другий спосіб вставки відео в презентацію PowerPoint це вставка з файлу. Для того щоб вставити відео з файлу потрібно відкрити вкладку «Вставка», натиснути на кнопку «Відео» і вибрати варіант «Відео з файлу». Після вибору потрібно файлу, відео з’явиться в презентації PowerPoint.

вставка видео из файла

Для того щоб налаштувати зовнішній вигляд вставленого відео виділіть її мишкою і перейдіть на вкладку «Формат». На цій вкладці доступні інструменти, з допомогою яких можна зробити корекцію відео, додати відеоефекти або змінити розмір відео.

вкладка формат

Для налаштування відтворення відео, виділіть її мишкою і перейдіть на вкладку «Відтворення». Тут можна налаштувати автоматичне відтворення відео, змінити гучність відео або включити безперервне відтворення.

вкладка воспроизведение

Потрібно відзначити, що в PowerPoint можна вставити далеко не кожне відео, деякі популярні формати відео не підтримуються. Це особливо актуально для старих версій PowerPoint.