Як встановити пароль на компютер при вході

53

Якщо ви хочете захистити свої дані від сторонніх, то ви можете встановити пароль на комп’ютер при вході в обліковий запис. У даній статті ми розповімо про те, як це робиться в операційних системах Windows 10, Windows 8, Windows 7 і Windows XP.

Як встановити пароль на комп’ютер при вході на Windows 10 або 8

Для того щоб встановити пароль на комп’ютер при вході на Windows 10 або Windows 8 потрібно зайти в меню «Параметри». В Windows для цього достатньо відкрити меню «Пуск» і вибрати пункт «Параметри». У Windows 8 доступ до параметрів можна отримати через праве бокове меню.

Після того, як ви відкрили меню «Параметри», перейдіть в розділ «Облікові записи», а потім в підрозділ «Параметри входу». Тут можна встановити пароль на комп’ютер, для цього потрібно натиснути на кнопку «Додати пароль».

кнопка Добавить пароль

І ввести два рази новий пароль, а також підказку для пароля.

установка нового пароля в Windows 10 и 8

Після цього пароль буде встановлений і без нього ввійти в обліковий запис не вийде.

Як встановити пароль на комп’ютер при вході на Windows 7

Для установки пароля на комп’ютер з операційною системою Windows 7, вам потрібно зайти в «Панель управління». Для цього натисніть на кнопку «Пуск» і в правій частині меню виберіть пункт «Панель управління».

Панель управления в меню Пуск

Після того як відкрийте «Панель управління», потім перейдіть в розділ «Облікові записи користувачів і безпека сім’ї», а потім в розділ «Облікові записи користувачів». В результаті перед вами повинно відкритися вікно з налаштуваннями вашого облікового запису. Якщо ви хочете встановити пароль для входу під своїм обліковим записом, то натисніть на посилання «Створення пароля облікового запису». Якщо ж ви хочете встановити пароль для іншого користувача, то натисніть на «Управління іншого облікового запису» і виберіть потрібно користувача. Але враховуйте, що для цього вам знадобляться права адміністратора.

ссылка Создание пароля своей учетной записи

Далі вам потрібно буде двічі ввести новий пароль ввести подсказу для пароль і натиснути на кнопку «Створити пароль».

установка пароля в Windows 7

Після цього пароль буде створений. Тепер при спробі входу на дану обліковий запис буде з’являтися запит на введення пароля.

Як встановити пароль на комп’ютер при вході на Windows XP

Якщо ви користуєтеся операційною системою Windows XP, то для того щоб встановити пароль на комп’ютер вам потрібно зайти в «Панель управління». Для цього просто натисніть на кнопку «Пуск» і в контекстному меню виберіть пункт «Панель управління».

Панель управления в меню Пуск

Після входу в «Панель управління» вам потрібно відкрити розділ «Облікові записи користувачів».

раздел Учетные записи пользователей

Далі виберіть обліковий запис, для якої ви бажаєте встановити пароль на комп’ютер при вході. Зверніть увагу, що ви завжди можете встановити пароль для свого облікового запису. Але, для того щоб встановити пароль для інших облікових записів вам потрібно мати права адміністратора.

выбор учетной записи

Після того як ви вибрали обліковий запис, натисніть на посилання «Створення пароля».

ссылка Создание пароля

Останній крок – заповнення форми. Тут треба двічі вказати пароль, який ви хочете встановити на комп’ютер при вході, а також підказку для пароля. Після заповнення всіх полів натисніть на кнопку «Створити пароль».

установка пароля в Windows XP

На цьому все, тепер при вході на комп’ютер під вашим обліковим записом ви будете бачити запит на введення пароля.