Як встановити оперативну память

110

Збільшення обсягу пам’яті це один з найпростіших способів підвищити продуктивність комп’ютера. Тому багатьох цікавить, як встановити оперативну пам’ять. У даній статті ми розглянемо основні аспекти, на які необхідно звернути увагу при установці оперативної пам’яті.

Встановлюємо оперативну пам’ять

Установка оперативної пам’яті відбувається дуже просто. Для початку зніміть бічну кришку комп’ютера і покладіть комп’ютер на бік, так щоб у вас був зручний доступ до материнської плати.

Далі необхідно відтягнути засувки з боків слота для оперативної пам’яті і акуратно вставляти модуль пам’яті в слот, злегка надавлюючи на нього зверху. Встановлювати модуль потрібно таким чином, щоб ключ (розріз) на модулі збігався з відповідним виступом на слоті. Як правило, модуль оперативної пам’яті постає в слот за два клацання. Після установки засувки з боків повинні обхопити модуль оперативної пам’яті за спеціальні зазори.

Как установить оперативную память

Перед тим як встановлювати оперативну пам’ять необхідно переконається що модулі, які ви збираєтеся встановлювати, підтримується материнською платою. На даний момент сучасні комп’ютери оснащуються оперативної пам’яті формату DDR3. Якщо у вас старий комп’ютер, можливо, ваша материнська плата працює з оперативною пам’яттю формату DDR2 або звичайним DDR. Для того щоб дізнатися яку пам’ять можна використовувати будь-яку програму для моніторингу системи, наприклад CPU-Z. Також, інформація про формат оперативної пам’яті написана на самих модулях пам’яті.

Скільки можна і потрібно встановити оперативної пам’яті

Об’єм оперативної пам’яті, яку можна встановити, залежить від моделі материнської плати. Також потрібно пам’ятати, що 32 бітна операційна система не зможе працювати з об’ємом оперативної пам’яті не більше 3 гб. Тому якщо ви хочете встановити 4 і більше гігабайт оперативної пам’яті ваша операційна система повинна бути 64 бітної.

Кількість оперативної пам’яті, що вам буде потрібно для комфортної роботи, залежить від того, як ви використовуєте комп’ютер. Для офісної роботи, перегляду відео і прослуховування музики буде достатньо 2 гігабайт. Для ігор і потужних додатків від 4 гігабайт.