Як встановити (налаштувати) або змінити пароль на Windows 7

30

Часто навіть при використанні комп’ютера в домашніх умовах виникає необхідність встановити пароль на вхід в Windows 7. У цій короткій статті ви дізнаєтесь, як встановити або змінити пароль на Windows 7, причому зробити це швидко і без проблем.

Спочатку нам необхідно зайти в Панель Управління. Для цього натискаємо кнопку Пуск і переходимо по відповідному посиланню. Після того як ви опинилися у вікні Панелі Управління необхідно перейти за посиланням «Облікові записи користувачів і безпека сім’ї» після чого ще раз клікнути на посилання «Зміна пароля Windows».

Після цих дій ви повинні опинитися у вікні під назвою «Внесення змін до обліковий запис». Якщо ви хочете встановити пароль для свого облікового запису клікайте по самій верхній посиланням «Створення пароля для облікового запису». Якщо ж ви хочете налаштувати пароль іншого користувача скористайтеся посиланням «Управління іншого облікового запису» і виберіть потрібного користувача в наступному вікні, але для цього вам знадобляться права адміністратора на комп’ютері.

У тому випадку, якщо пароль вже встановлений і ви хочете його змінити або видалити замість посилання «Створити пароль для свого облікового запису» ви побачите посилання для зміни і видалення пароля.