Як включити Wi-Fi на ноутбуці

34

Багато користувачів, які нещодавно придбали ноутбук або нетбук, мають проблеми з включенням Wi-Fi підключенням до точки доступу. Насправді це зробити дуже просто. Для того щоб це зробити достатньо декількох кліків мишкою. У цій статті ми детально розповімо про те, як включити Wi-Fi на ноутбуці, а також як підключитися до точки доступу.

Перевіряємо драйвери

Першим ділом потрібно переконатися, що на ноутбуці встановлені драйвери для Wi-Fi. Для цього відкрийте Диспетчер пристроїв і в списку пристроїв знайдіть «Мережеві адаптери». Тут повинні бути два пункти: Ethernet і Wi-Fi. Якщо записи про Wi-Fi адаптер немає або навпроти нього встановлений значок з жовтим знаком оклику це значить, що у вас проблеми з драйверами.

Как включить Wi-Fi на ноутбуке

Включаємо Wi-Fi адаптер на ноутбуці

Якщо з драйвером все в порядку треба перевірити включений адаптер Wi-Fi. Для цього зайдіть в “Мережеві підключення”. Адаптер Wi-Fi як правило називається «Бездротове мережеве з’єднання». Якщо він відключений, клікніть по ньому правою кнопкою мишки і виберіть пункт «Включити».

Как включить Wi-Fi на ноутбуке

Перевіряємо підключення до точки доступу

Все, після цього ваш адаптер Wi-Fi включений і готовий до роботи. Для того щоб організувати мережу і отримати доступ до Інтернету вам потрібно підключити ноутбук до точки доступу Wi-Fi.

Как включить Wi-Fi на ноутбуке

Для цього клацніть мишкою по значку Wi-Fi. У вікні, виберіть потрібну точку доступу і натисніть на кнопку «Підключення». Після цього, якщо точка доступу захищений паролем, то система зажадає його введення.

Как включить Wi-Fi на ноутбуке

Якщо точка доступу не захищена паролем, то підключення відбудеться відразу.