Як включити Bluetooth на ноутбуці

50

Bluetooth – відмінна технологія, яка дозволяє швидко передавати дані між мобільними пристроями. Більше того, з її допомогою можна підключитися до інтернету або підключати периферійні пристрої. Тому багато користувачів після покупки свого першого портативного ПК цікавляться, як включити Bluetooth на ноутбуці. У даній статті ми коротко розповімо про даної технології, а також про те, як включити Bluetooth на вашому ноутбуці.

Bluetooth – це технологія бездротової передачі даних. Спочатку технологія розроблялася компанією Ericsson у якості заміни для RS-232. Пізніше розробку технології продовжила група компаній Bluetooth Special Interest Group (Bluetooth SIG), яка почала свою роботу в 1998 році. В цьому ж році вийшла перша версія Bluetooth. Пізніше Bluetooth став частиною стандарту IEEE 802.15.1. На даний момент останньою версією є Bluetooth 4.0. Ця версія забезпечує високу швидкість передачі даних при невеликому споживанні енергії.

Для того щоб включити Bluetooth на ноутбуці на вашому пристрої повинен бути присутній Bluetooth-модуль. Тому в першу чергу потрібно переконатися, що такий модуль дійсно є.

Якщо ви впевнені, що необхідний модуль встановлений, то вам залишається лише увімкнути Bluetooth. На різних ноутбуках, Bluetooth може включатися по різному.

В більшості випадків використовується один із трьох способів:

  • Включення Bluetooth за допомогою окремої кнопки. Як правило, така кнопка розміщена поряд з клавіатурою;
  • Включення Bluetooth за допомогою комбінації клавіш. Найпопулярніший спосіб включення Bluetooth. Найчастіше використовується комбінація клавіш Fn + F3;
  • У дуже рідкісних випадках включення Bluetooth здійснюється програмним способом. Для того щоб включити Bluetooth, потрібно клікнути правою кнопкою мишки по значку Bluetooth на панелі задач і вибрати відповідний пункт меню;

Отже, для того щоб включити Bluetooth, спочатку потрібно спробувати знайти кнопку для його включення поряд з клавіатурою. Якщо такої кнопки немає, розглядаємо значки на самій клавіатурі. Можливо, вони будуть натякати на комбінацію клавіш, яку необхідно використовувати для включення Bluetooth. Якщо ніяких поміток на клавіатуру або поруч з нею немає, то можливо Bluetooth включається програмним способом.

Природно для того щоб Bluetooth включився на ноутбуці повинні бути встановлені відповідні драйвери, інакше ніякі кнопки просто не спрацюють. Тому якщо ви тиснете на кнопку але, Bluetooth не хоче включатися, то швидше за все у вас проблеми з драйверами.

Драйвери Bluetooth можна знайти на дисках, які були в комплекті ноутбука. Якщо диски загубилися, то ви завжди можете завантажити потрібні драйвери з сайту виробника ноутбука.