Як відправити файл великого розміру

148

Електронною поштою вже не один десяток років. Тим не менш, вона все ще є найпопулярнішим способом передачі файлів в Інтернеті. І це не випадково. Користуватися таким способом передачі даних дуже легко і зручно. Але, в деяких випадках електронна пошта абсолютно не підходить і доводиться шукати інший спосіб відправки файлів.

Однією з найбільш типових проблем є відправка великих файлів. З-за обмежень такі файли не відправляються по електронній пошті. Тому багато користувачів цікавляться, як відправити файл великого розміру. В даному матеріалі ми розглянемо декілька простих способів, які дозволять вам відправляти файли практично будь-якого розміру.

Розділити файл на кілька частин

Якщо файл не вдається надіслати електронною поштою цілком, то його можна розділити на кілька частин і відправити окремо. Можливо, це не дуже зручно, але іноді необхідно відправити файл саме по електронній пошті. У цьому випадку даний спосіб є єдиним рішенням.

Для того щоб розділити файл на кілька частин потрібно використовувати архіватор. Ми розглянемо процес архівації на прикладі безкоштовного архіватора 7zip.

Натисніть правою кнопкою мишки на потрібний файл або папку, виберіть пункт «7zip – Додати до архіву». Після цього перед вами відкриється вікно з налаштуваннями архівації. Тут потрібно вибрати формат архіву (вибираємо формат zip) і розмір тома (вказуємо розмір кожної частини файлу у байтах). Розмір тома можна вказати вручну або вибрати один з запропонованих варіантів.

Для відправки по електронній пошті краще розділити файл на частини розміром по 10 мегабайт. Тому, якщо ви плануєте відсилати файл поштою, то вибирайте розмір 10 М (10 мегабайт).

Отримані файли після архівації відправляємо поштою або іншим зручним способом.

Отруїти файл через Skype

Skype, а також інші подібні сервіси обміну миттєвими повідомленнями, як правило, дозволяють відправляти файли. При цьому при відправці немає обмежень як у випадку з електронною поштою. Тому, якщо ви не знаєте, як відправити файл великого розміру, то Skype може виявитися для вас ідеальним рішенням проблеми.

Как отправить файл большого размера: программа Skype

Відправляти великі файли за допомогою Skype дуже просто. Для цього потрібно клікнути правою кнопкою мишки по контакту і вибрати пункт «Відправити». Крім цього, ви можете просто перетягнути потрібний файл в поле для написання повідомлень.

Такий спосіб надсилання файлів великого розміру дуже зручний, але він має і недоліки. Для того, щоб відправити файл одержувач повинен бути зареєстрований в Skype і бути онлайн.

Відправити файл через файлообмінник

У мережі існує велика кількість сервісів призначених для обміну файлами. Вони дозволяють завантажити на них файл і отримати посилання. Після цього цю посилання потрібно відправити одержувачу і він зможе завантажити файл у будь-який зручний час. На таких сервісах існують деякі обмеження, але вони на різних сервісах значно відрізняються.

Как отправить файл большого размера: Файлообменник

Для прикладу розглянемо файлообмінник «Файли Mail.ru». Він дозволяє завантажувати до 20 файлів розміром до 100 мегабайт. Після реєстрації ви зможете завантажувати файли розміром до 1 гігабайта.

Для того, щоб відправити файл великого розміру за допомогою сервісу «Файли Mail.ru» потрібно натиснути на кнопку «Завантажити файл», вибрати потрібний файл і дочекатися його завантаження. Після цього потрібно натиснути на кнопку «Отримати посилання». Після цього сторінка оновитися і вам нададуть посилання, по якому можна буде завантажити тільки що завантажений файл. Посилання можна надіслати одержувачу файлу.

Відправити файл через хмарне сховище

Якщо вам потрібно регулярно відправляти файли великого розміру, то ідеальним рішенням для вас буде хмарне сховище. По суті, хмарне сховище це той же файлообмінник, але з великою кількістю додаткових можливостей.

Одним з найбільш популярних хмарних сховищ є сервіс dropbox.com. Спочатку цей сервіс надає користувачам 2 Гігабайти вільно місця під файли. Але, запрошуючи друзів в цей сервіс, ви зможете легко розширити обсяг сховища до 18 гігабайт. При цьому розмір окремого файлу ні як не обмежується.

Как отправить файл большого размера: Dropbox

Крім цього сервіс пропонує платне збільшення вільно місця. За 10 доларів в місяць ви можете отримати цілих 100 гігабайт в своєму онлайн сховище.