Як відкрити вікно «Виконати» в Windows 7 або Windows 10

56

У Windows XP вікно «Виконати» можна було відкрити прямо з меню «Пуск». Тому багато користувачів, які перейшли з Windows XP на Windows 7 або 10 не знають, як відкрити вікно «Виконати» в цих операційних системах.

Спосіб № 1. Комбінація клавіш.

Найпростіший спосіб відкрити вікно «Виконати» комбінація клавіш Windows-R. Дана комбінація клавіш працює як в Windows XP, так і в більш нових Windows 7 і 10.

Спосіб № 2. Пошук в меню Пуск.

Другий варіант – скористатися пошуком в меню «Пуск». Для цього просто відкриваємо меню «Пуск» і набираємо слово «Виконати». Після цього система знайде потрібний додаток і його можна буде відкрити.

поиск в меню Пуск

Даний спосіб не дуже елегантний, але він працює. Ви можете користуватися ним у Windows 7 і 10.

Спосіб № 2. Power User Menu.

В операційній системі Windows 8 і Windows 10 присутнє так зване «Power User Menu». Це меню можна відкрити якщо клікнути правою кнопкою мишки по лівому нижньому куті екрана (там, де меню «Пуск»). Крім цього «Power User Menu» можна відкрити за допомогою комбінації клавіш Windows-X.

Power User Menu

У «Power User Menu» знаходяться посилання на основні інструменти операційної системи Windows. Серед іншого тут є посилання, за допомогою якої можна відкрити вікно «Виконати».