Як відкрити приховані папки Windows 10

145

Приховані папки, папки з атрибутом «Прихований». За замовчуванням такі папки не відображаються в інтерфейсі Windows. Побачити їх можна тільки після внесення змін у налаштування.

Зазвичай атрибут «Прихований» автоматично встановлюється для системних папок і файлів. Це дозволяє прибрати їх з інтерфейсу Windows, тим самим зменшивши ймовірність їх випадкового пошкодження або видалення. Також папки можуть ховатися і самим користувачем. Це робиться з вікна «Властивості папки». У даному матеріалі ми розповімо про те, як відкрити приховані папки Windows 10 і зняти з них атрибут «Прихований».

Відкриваємо приховані папки в Windows 10

Для того щоб відкрити приховану папку потрібно включити відображення прихованих папок в інтерфейсі Windows 10. Для цього відкрийте будь-яку папку (наприклад, папку «Документи») і перейдіть на вкладку «Вид».

Після того як ви відкрили папку «Вид», натисніть на кнопку «Параметри».

нажимаем на кнопку Параметры

В результаті перед вами повинно відкритися вікно «Параметри папок». В цьому вікні знову потрібно перейти на вкладку «Вид».

открываем вкладку Вид в окне Параметры папок

На вкладці «Вид» є список додаткових параметрів. У цьому списку потрібно включити параметр «Показувати приховані файли, папки і диски, а також відключити прапорець «Приховувати захищені системні файли».

включаем отображение скрытых папок

Після внесення цих налаштувань вікно «Параметри папок» потрібно закрити натисканням на кнопку «Ok». В результаті приховані папки і файли почнуть відображатися в інтерфейсі Windows 10, і ви зможете їх відкривати.

скрытые папки в интерфейсе Windows 10

Після включення відображення прихованих папок ви зможете відрізнити їх по іконці. Іконка прихованих папок і файлів буде відображатися напівпрозорої.

Знімаємо атрибут «Прихований»

При необхідності ми можемо зняти з папки або файлу атрибут прихований. Для цього потрібно клацнути по ньому правою кнопкою мишки і вибрати пункт меню «Властивості».

открываем свойства скрытой папки

У вікні «Властивості папки» потрібно зняти галочку навпроти опції «Прихований» і натиснути на кнопку «Ok» для того, щоб зберегти налаштування.

снимаем атрибут Скрытый

Після цих нескладних маніпуляцій папка перестає бути прихованою і буде відображатися навіть тоді, коли відображення прихованих папок відключений.