Як відкрити приховані папки в Windows 8

60

Приховані папки це звичайні папки, для яких встановлено атрибут «Прихований». Даний атрибут приховує папки з інтерфейсу Windows. За допомогою такого механізму дуже зручно приховувати папки, які ви не плануєте використовувати. Таким чином, можна значно спростити роботу з папками і файлами.

Однак у деяких випадках приховані папки можуть створити чимало клопоту, особливо якщо ви не знаєте, як їх відкривати. У даній статті ми розповімо про те, як відкрити приховані папки в Windows 8.

Робота з прихованими папками операційній системі Windows 8 практично не чим не відрізняється від того, що було в попередніх версіях Windows. Відкрити приховану папку в Windows 8 можна двома способами: з допомогою введення імені папки або з допомогою включення відображення прихованих папок.

Спосіб № 1. Просто введіть ім’я для прихованої папки.

Якщо ви знаєте в якій папці знаходиться прихована папка і ви знаєте її ім’я, для того щоб відкрити її вам не обов’язково включати відображення прихованих папок. Все що вам потрібно зробити, це відкрити папку, в якій знаходиться потрібна вам прихована папка і ввести ім’я прихованої папки в адресний рядок.

Після того як ви ввели ім’я приховану папку, натисніть enter і ваша папка відкриється. Дуже простий і дуже швидкий спосіб відкрити приховану папку.

Спосіб № 2. Увімкніть відображення прихованих папок і файлів.

Але, якщо ви не знаєте точну назву папки, то попередній спосіб відкриття прихованих папок вам не підійде. У такому випадку потрібно включити відображення прихованих папок. Розглянемо даний спосіб більш детально.

Відкрийте будь-яке вікно з папками, наприклад «Мій комп’ютер» і перейдіть на вкладку «Вид».

Как включить отображение скрытых папок в Windows 8

На вкладці «Вид», потрібно клацнути по кнопці «Параметри». Дана кнопка знаходиться в правій частині панелі з інструментами.

Как включить отображение скрытых папок в Windows 8

Після цього перед вами повинно відкритися вікно «Параметри папок». Тут можна налаштувати безліч параметрів належать до інтерфейсу Windows 8 і відображення папок.

Как включить отображение скрытых папок в Windows 8

Потрібно відзначити, що вікно «Параметри папок» можна відкрити і іншими способами. Наприклад, через Панель управління – Оформлення та персоналізація – Параметри папок. Крім цього користувачі Windows 8 можуть скористатися пошуком. Для цього достатньо відкрити стартовий екран і ввести «Параметри папок», після цього операційна система запропонує відкрити це вікно.

Для того щоб включити відображення прихованих папок у Windows 8 переходимо на вкладку «Вид» у вікні Параметри папок. Тут у списку параметрів потрібно знайти розділ «Приховані папки» і включити функцію «Показувати приховані файли, папки і диски».

Как включить отображение скрытых папок в Windows 8

Після цього ваша прихована папка повинна стати видимою. Якщо ви хочете включити відображення системних файлів, потрібно зняти позначку навпроти опції «Приховувати захищені системні файли».