Як відкрити панель управління Windows 10

61

В операційній системі Windows 10 знову з’явилося меню Пуск, майже таке ж, як і в Windows 7. Але, на відміну від Windows 7 в меню Пуск тепер немає пункту «Панель управління». Тому багато користувачів, які перейшли з Windows 7 на Windows 10 цікавляться, як відкрити Панель управління Windows 10.

Спосіб № 1. Контекстне меню кнопки Пуск.

В операційній системі Windows 10 можна відкрити Панель управління декількома способами. Найпростіший спосіб, це натиснути правою кнопкою миші по кнопці Пуск в лівому нижньому кутку робочого столу. Після правого кліка відкриється велика контекстне меню, за допомогою якого можна отримати доступ до багатьох системних утиліт та інструментів. Тут же можна відкрити і Панель управління.

Потрібно додати, що дане контекстне меню можна відкрити і з допомогою клавіатури, для цього потрібно використовувати комбінацію клавіш Windows-X.

Спосіб № 2. Додати Панель керування у меню Пуск.

Якщо попередній вам здається незручним, то ви можете додати пункт меню «Панель управління» в меню Пуск. Для цього клікніть правою кнопкою миші по порожньому місцю на панелі завдань і виберіть пункт «Властивості».

открываем свойства панели задач

Після цього перед вами відкриється вікно «Властивості панелі завдань і меню Пуск». Тут потрібно перейти на вкладку «Меню Пуск».

переходим на вкладку меню Пуск

На вкладці Меню «Пуск» натисніть на кнопку «Налаштувати».

нажимаем на кнопку Настроить

Після цього відкриється вікно «Настройка меню Пуск». Тут потрібно встановити галочку навпроти опції «Панель управління» і закрити всі вікна натисканням на кнопку «OK»

включаем отображение Панели управления

Після цього в меню Пуск повинен з’явитися пункт «Панель управління».

панель управления в меню пуск

Спосіб № 3. Пошук в меню Пуск.

Також ви можете скористатися пошуковою рядком меню Пуск. Для цього відкрийте меню “Пуск” і введіть у пошуковий рядок фразу «Панель управління». Після цього зверху результатів пошуку з’явиться Панель управління.

поиск в меню пуск

Спосіб № 4. Меню «Виконати».

Ще один спосіб відкриття Панелі керування Windows 10 це меню «Виконати». Натисніть комбінацію клавіш Windows-R для того щоб відкрити меню «Виконати». Після цього введіть команду «control panel» з’явилася рядок і натисніть клавішу введення.

меню выполнить

Також можна використовувати команду «control» вона також буде відкривати Панель управління.