Як відкрити доступ до папки

42

Користувачі операційних систем Windows 7 та Windows 8 часто запитують, як відкрити доступ до папки. Справа в тому, що з виходом цих операційних систем процедура відкриття доступу до папки трохи ускладнилася. У даній статті ми розповімо про те, як відкрити доступ до папки по локальній мережі.

У першу чергу потрібно перевірити налаштування спільного доступу до ресурсів комп’ютера. Для цього перейдіть по дорозі: Панель Управління – Мережа і Інтернет – Центр управління мережами і загальним доступом – Змінити додаткові параметри спільного доступу.

Как открыть доступ к папке

У вікні, повинні бути включені такі функції:

  • Увімкнути пошук
  • Увімкнути спільний доступ до файлів і принтерів
  • Увімкнути спільний доступ, щоб усі користувачі могли читати і записувати файли в загальних папках
  • Використовувати 128-бітове шифрування для захисту підключень і спільного доступу

Цих налаштувань досить для коректної роботи. Але, якщо ви хочете, щоб будь-який користувач міг підключатися до відкритих папок, без пароля вимкніть запит пароля, встановивши відповідну настройку:

  • Вимкнути спільний доступ, захищений паролем

Після цього необхідно переконатися, що всі комп’ютери належать до однієї робочої групи. Для цього пройдіть по шляху: Панель управління – Система і безпека – Система – Додаткові параметри системи – вкладка Ім’я комп’ютера. Тут має бути вказано WORKGROUP.

Как открыть доступ к папке

Це значення за замовчуванням і, як правило, з цим немає проблем. Але, якщо ім’я комп’ютера відрізняється треба його змінити, натиснувши на відповідну кнопку в вікні.

  • Нагадаємо, для нормальної роботи з мережними папками всі комп’ютери повинні належати до однієї робочої групи.

Все, після того як ми уточнили всі налаштування можна відкрити доступ до папок. Для цього клікніть правою кнопкою миші по потрібній папці і виберіть вкладку «Доступ». Тут потрібно натиснути на кнопку «Розширена настройка».

Как открыть доступ к папке

У вікні потрібно встановити галочку напроти пункту «Відкрити спільний доступ до цієї папки». Також тут ви можете вказати ім’я папки. Якщо ви хочете дозволити мережевим користувачам змінювати файли в папці натисніть на кнопку «Дозволу» і встановіть потрібні параметри. Після того як все готово закрийте всі вікна натисканням на кнопку «ОК».

Сподіваюся, ця стаття допомогла вам, та тепер ви знаєте, як відкрити доступ до папки.