Як відключити залипання клавіш

44

В операційних системах Windows є функція під назвою залипання клавіш. Дана функція впроваджена для користувачів з обмеженими можливостями, яким складно натискати більше однієї клавіші. Залипання клавіш дозволяє таким користувачам натискати популярні комбінації клавіш, наприклад, CTRL+S.

Але, не рідко функція залипання клавіш створює незручності звичайним користувачам, у яких немає проблем з натисканням кількох клавіш. У такій ситуації виникає закономірне питання, як відключити залипання клавіш. У цій статті ми розповімо про те, як вирішити цю проблему.

Управління функцій залипання клавіш здійснюється через Панель управління. Тому відкрийте Панель Управління і перейдіть в розділ «Спеціальні можливості».

Після цього відкрийте «Центр спеціальних можливостей». Також вікно «Центр спеціальних можливостей» можна відкрити за допомогою комбінації клавіш Windows+U.

Специальные возможности в Панели управления

У вікні «Центр спеціальних можливостей» вам потрібно натиснути на посилання «Полегшення роботи з клавіатурою». Дана посилання знаходиться в нижній частині вікна.

Центр специальных возможностей

Після цього перед вами відкриється вікно зі списком всіх функцій, які можуть полегшити роботу з клавіатурою для людей з обмеженими можливостями.

отключение залипания клавиш

Якщо ви хочете відключити залипання клавіш, то вам потрібно зняти позначку навпроти опції «Включити залипання клавіш». Після цього потрібно закрити вікно натисканням на кнопку «Ok».

Якщо ви використовуєте операційну систему Windows 8 або Windows 8.1 то ви також можете відключити залипання клавіш через новий плитковий інтерфейс. Для цього потрібно відкрити ліве бічне меню і натиснути на кнопку «Параметри». Далі перейдіть в розділ «Зміна параметрів комп’ютера – Спеціальні можливості – Клавіатура».

отключение залипания клавиш в Windows 8

Після цього перед вами відкриються параметри спеціальних можливостей клавіатури. Для того щоб відключити залипання клавіш вимкни відповідний перемикач.